Home / Novinky / Poskytujete ubytovací služby? Víme, jak ušetříte při nákupu textilu

Poskytujete ubytovací služby? Víme, jak ušetříte při nákupu textilu

Provozujete vlastní hotel, penzion, motel nebo třeba lázně? V takovém případě musíte neustále investovat, abyste udrželi vše v chodu. Mezi „spotřební“ zboží patří i textil. Jak ho nakupovat mnohem levněji než doposud?

Užijte si velkoobchodní ceny

Bytový textil je oblastí, kterou každý majitel hotelu řeší klidně i několikrát ročně. Čím více hostů máte, tím rychleji se všechny látky opotřebovávají. Tím častěji je musíte nahrazovat novými kusy. Tím více peněz utratíte.

A přesně proto rovnou zapomeňte na shánění textilu v běžných prodejnách a maloobchodních e-shopech. Najdete-li správné dodavatele, máte možnost získat mnohem výhodnější velkoobchodní ceny. Díky tomu ušetříte ročně klidně i desítky tisíc korun.

V tomto ohledu si mnoho majitelů hotelů chválí hlavně služby populárního e-shopu Dante.cz. Tito odborníci vám automaticky nabídnou speciální ceník – ať už máte restauraci, hotel, nebo třeba aquapark s ubytováním.

To samé platí pro školy, školky nebo třeba domovy důchodců. Tyto rozpočtové organizace mají automaticky nárok na 10% slevy.

Veškerý textil na jednom místě

V přehledných kategoriích zmíněného e-shopu najdete záclonyhotové záclony i závěsy na okna. U každého typu zboží najdete desítky a desítky variant s odlišným designem, střihem i druhem látky.

Samozřejmě nechybí ani kvalitní povlečení, bez něhož opravdu nemůže existovat žádný hotel.

Dále si budete moci kliknutím myši objednat předložky do koupelny, župany, osušky, ubrusy a další typy textilu. Při objednávce nad 1 500 Kč neplatíte dopravu.

Jak získat výhodnější ceny? Na webových stránkách pod vloženými odkazy se to ihned dozvíte. Bohatě vám postačí zaslat daným odborníkům e-mail s vašimi údaji (potřebujete IČO). Brzy získáte přístup k vlastní zákaznické sekci.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru