Home / Půjčky / Která půjčka je aktuálně nejvýhodnější
Která půjčka je aktuálně nejvýhodnější

Která půjčka je aktuálně nejvýhodnější

Propočítat a teprve pak se rozhodnout. To je u půjček naprosto klíčové. Vsadit na nabídku, kterou znáte jen z TV reklamy a nemít žádné povědomí o trhu může přinést i ztrátu v řádu desítek tisíc korun. Úroky nebankovních společností se totiž pořádně odlišují a nejvýhodnější půjčka na trhu není ta, která má nejbombastičtější prezentaci v médiích. Navíc, pro každého může být právě výhodnost a nevýhodnost v něčem naprosto jiném…

Zajímá Vás aktuální srovnání? Pojďme se podívat na to, jak obstojí třeba Equa Bank Minutová půjčka. Možná budete až překvapení, jak může být bankovní produkt opravdu výhodný oproti přímé konkurenci. Když se podíváme na nabídky tuzemských bank, rozhodně z toho vychází na jedničku. Pojďme se podívat na bližší čísla.

Půjčka Rozsah půjčky Délka splatnosti Nejnižší úrok
Equa Bank minutová půjčka 5 až 600 tisíc korun 3 až 84 měsíců 5,7 %
Cetelem půjčka 20 tisíc až 1 milion korun 6 až 96 měsíců 5,9 %
Česká spořitelna půjčka 20 až 700 tisíc korun 12 až 120 měsíců 6,9 %

Produkty na trhu se zdánlivě o mnoho neliší, ale podívejme se na ně trochu podrobněji. Každá desetina procenta na úrocích totiž může dlouhodobě dělat více než jen pár korun – půjde totiž o celé tisícovky. A ty určitě jen tak někde na ulici nenajdete, takže kalkulace se opravdu velmi vyplatí. Dvakrát měř a jednou řež, toto okřídlené úsloví platí v ohledu bankovních (ale i nebankovních) půjček skutečně na sto procent.

Která půjčka je aktuálně nejvýhodnější

Equa Bank přináší zajímavé výhody pro každého

Co ještě zajímavého můžete čekat od Equa Bank? Tak například, půjčka právě zde je vyřízená skutečně bleskově. Po internetu a během několika minut, bez poplatků předem a nějakého rizika. Transparentní banka, která funguje na tuzemském trhu už pěkných pár let a má v ohledu práce s klienty velmi dobrou pověst. Co si ještě přát více? Dlouholetá tradice a zajímavé podmínky pro každého žadatele. Rozhodně se není proč ostýchat, půjčka právě zde nabízí skvělá čísla. Samozřejmě je ale portfolio, z něhož můžete vybírat, mnohem širší. V současné době je k dispozici více než sto různých půjček.

Už víte, která půjčka bude ta vaše? Někdy může být vybírání trochu obtížné, ale pokud využijete pomoc našeho srovnávače, budete během pár minut vědět podstatně více o nynější situaci na trhu. A vědět znamená v tomto směru pořádně ušetřit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru