Home / Novinky / Číslo účtu jaké si budete přát
Číslo účtu jaké si budete přát

Číslo účtu jaké si budete přát

Možná se také ve svém životě neustále potýkáte s potřebou zapamatovat si nějaké číslo, které sem tam potřebujete, ovšem hlava jej odmítá. Ať už se jedná o číslo vaší SPZ, rodné číslo, pin platební karty, nebo číslo účtu, to všechno jsou čísla, která je dobré si pamatovat a v případně nutnosti je vždy ze své hlavy vytáhnout. Ovšem právě poslední jmenované, tedy číslo účtu nám může dělat největší potíže. Takže co s tím? Zkuste číslo účtu na přání.

Číslo účtu na přání je velmi užitečná služba, která u nás však nemá příliš zakořeněnou tradici. První běžný účet může být dnes zařízen klidně i novorozencům, ovšem o něco moudřejší je dobré zřídit účet dítěti až ve chvíli, kdy začíná mít první přehled o svých finančních tocích. Právě díky němu se může učit zacházet prostřednictvím nového nástroje.

Běžný účet dnes má také mnoho studentů na vysokých školách o lidech, kteří dochází do standardního zaměstnání nemusíme asi nic říkat. I proto je celkem logické, že některé z tuzemských bank přechází na novou službu, a to zřizování účtů s číslem na přání.

Pokud by se u vám takovýto účet líbil, je především nutné, abyste splňovali předepsané pravidlo, a sice splňovat kontrolu prostřednictvím MODULO 11.

Výhodou vlastního číselného kódu u svého vlastního bankovního účtu je především jeho snadné memorování a jednoduchá použitelnost. Podobnou službu banky nabídnout nejspíše začátkem příštího roku. Jejich cena se nejspíše bude pohybovat okolo cen za standardní služby, které banky standardně nabízejí. I proto lze o tuto službu očekávat velký zájem ze strany klientů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Vojtěch Sedláček

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru