Home / Finance / Americké hypotéky – porovnejte si je online
Americké hypotéky – porovnejte si je online

Americké hypotéky – porovnejte si je online

Oblíbená záležitost, která v posledních několika letech zajímá tuzemskou veřejnost? Jsou to především takzvané americké hypotéky, které hýbou úvěrovým trhem. V čem spočívají, kolik si můžete půjčit, na jak dlouho a jak to vlastně vypadá s úroky? Nebojte, vše Vám podrobně povíme, jen chvíli posečkejte!

Nemusíte z ní hradit nemovitost

Americké hypotéky jsou často bezúčelové, nemusíte tedy dokládat, že si chcete půjčit kvůli bydlení. Může to být klidně úplně jiný důvod, kvůli němuž potřebujete peníze navíc, klidně i rozjezd podnikání. Amerika je zemí neomezených možností, často se jí tak přezdívá – a to platí i o této půjčce. Je výhodnější než půjčka klasická spotřebitelská, úroková míra je prostě hodně příznivá pro všechny. A dosáhnout na ni je poměrně snadné, stačí se jen poinformovat, jaké náležitosti jsou potřebné.

Co třeba nabídka ČSOB?

Americká hypotéka ČSOB zní bezesporu hodně zajímavě. 200 tisíc až pět milionů korun, splatnost klidně až dvacet let. Úrokové sazby začínají na hranici 7,59 procentního bodu ročně, což je ve srovnání s nabídkou jiných půjček, třeba těch v podání nebankovních společností, vlastně docela dosti výhodné. Kupte si auto, refinancujte jiný úvěr, investujte do bydlení nebo rozjeďte nějaký svůj podnikatelský záměr, prostě cokoliv si jen zrovna přejete, fantazii se meze nekladou – jen je dobré mít rozmyšleno, jak své závazky později splácet!

Garance úrokové sazby a klidně i možnost mimořádných splátek, které trochu povolí jinak pevně utažený dluhový opasek. Vyřízení základních náležitostí online během několika málo minut, vše je zatím zcela nezávazné, vše důležité s vámi probere hypoteční makléř. Fixace úrokové sazby? Ano, i to si lze dohodnout, buď na jeden, tři, nebo i pět roků. Vše je věc dohody a přání klienta se vychází maximálně vstříc…

Americká hypotéka je tu pro všechny

Americká hypotéka je sjednaná hned, jde o maximálně výhodnou nabídku. Je tu však jedna základní podmínka, v době splatnosti úvěru Vám nesmí být více než sedmdesát roků. To je ale běžné i u klasických hypoték. I tak je ale hypotéka pro řešení bytové otázky dobrá volba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru