Home / Nakupování / Kam na bezpečnou a cenově přijatelnou dovolenou?
Kam na bezpečnou a cenově přijatelnou dovolenou?

Kam na bezpečnou a cenově přijatelnou dovolenou?

Také začínáte řešit problém, kam se v létě vydáte na dovolenou? Pokud jsou vašimi hlavními kritérii cena a bezpečnost, pak přesně pro vás jsou určeny následující řádky.

Kde je levněji

Je to trochu paradoxní, ale pokud odjedete na dovolenou, je dost pravděpodobné, že ušetříte nějaký ten peníz, než kdybyste zůstávali doma. Levnými destinacemi pro Čechy jsou Bulharsko, Rumunsko, Turecko a také Maďarsko. V Chorvatsku jsou cenové rozdíly jen nepatrné a to samé platí i pro Slovensko. Naopak nejdražší je pro nás Rakousko a také Francie. Další dobrou zprávou je, že podle posledních odhadů by letošní dovolené měly trochu zlevnit. A to zejména v oblastech jako je Egypt, Turecko či Tunis. Předpokládaným letošním hitem je však Řecko.

Levné a bezpečné

Mezi náš výběr levných a bezpečných destinací se tak dostalo Maďarsko, Chorvatsko, Slovensko, Polsko, Itálie, i když zde budou náklady již vyšší a to samé platí i pro Španělsko. Samozřejmě že v destinacích jako je Maďarsko či Slovensko bude dovolená asi o něčem trochu jiném, než dovolená ve Španělsku, ale i tak vám je zcela jistě doporučujeme.

Trochu netradičně

Pokud byste však nechtěli sázet na osvědčenou evropskou klasiku, určitě vám doporučujeme i destinace jako je Albánie a rozhodně byste měli vyzkoušet i Omán. Jedná se o zemi velice otevřenou turistům, která nabízí naprosto špičkové služby a její obliba u Čechů neustále stoupá. Samozřejmě pak můžete vyzkoušet i Asii a země jako Vietnam, Indonésii a jejích tisíce ostrovů. Zde není draho, ale je dražší se sem letecky dopravit. I tak se ovšem dá říci, že se jedná o dovolenou, na kterou v dnešní době již platově můžeme dosáhnout. Tak neseďte v létě doma, a vydejte se na nová dobrodružství, vždyť žijeme jen jednou.

O Vojtěch Sedláček

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru