Home / Zajímavé tipy / Váš majetek stále pod kontrolou
Váš majetek stále pod kontrolou

Váš majetek stále pod kontrolou

Pokud budete chtít ochránit svůj pozemek a rodinný dům před zloději, pořiďte si jedinečného pomocníka, kterým je fotopast. Při výběru vhodného přístroje je třeba rozlišovat hlavní kritérium, kterým je noční přisvícení.

Váš majetek stále pod kontrolouI nepatrné bliknutí může zloděje na fotopast upozornit, takže byste přišli nejen o cenné věci v domě, ale i o fotopast, kterou by zloděj určitě zničil. Nepatrné noční přisvícení je charakteristické pro fotopasti určené pro myslivce ke sledování zvěře. Nejvíce informací a největší výběr fotopastí naleznete přímo ve specializovaném eshopu. Tento obchod je přímým dovozcem a jedním z největších distributorů fotopastí v České republice.

Vybírat si můžete z mnoha druhů fotopastí, od nejlevnějších, jejichž představitelem jsou značky Acorn a Scoutguard, až po dražší, ale nejkvalitnější fotopasti, kterými jsou značky Bunaty nebo Browning. Značka Browning je pojmem, neboť se jedná o firmu vyrábějící nejen zbraně, ale také nejkvalitnější fotopasti na světě.

Jaké vlastnosti musí mít fotopast na zloděje

Především musí být vetřelec i za úplné tmy vyfocen zcela neviditelně. To znamená, že i kdyby se díval přímo do objektivu fotopasti, nesmí se na přístroji nic rozsvítit, ani cvaknout či způsobit jiný sebemenší hluk. Jen tak bude fotopast sloužit 100% svému účelu. V eshopu si proto vybírejte v sekci fotopasti na ochranu majetku. Součástí fotopasti může být také GSM modul, který odesílá pořízené fotografie na mobil nebo na email. Máte tak možnost okamžitě zavolat policii, která může pachatele chytit při činu.

Fotopasti značky BROWNING

Noční fotografie z fotopastí Browning patří k nejlepším na světě. Příkladem perfektní fotopasti na ochranu majetku, která se však perfektně hodí i pro myslivce, je Fotopast BROWNING Spec Ops Full HD Series. Zadní opěrná část fotopasti je vyrobena z kovu a všechny díly jsou zárukou dlouhodobé životnosti i v nejnáročnějších podmínkách. Rychlost spouště lze nastavit až na 4 snímky během dvou sekund, takže vám opravdu nic neunikne.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru