Home / Novinky / Tvorba webu vás už dávno nemusí zruinovat

Tvorba webu vás už dávno nemusí zruinovat

Bez funkčního, moderního, přehledného a v mnoha případech i vydělávajícího webu se v současné době v podstatě nedá podnikat. A pokud ano, tak s velkými obtížemi. Webové stránky jsou jakousi spojnicí mezi podnikatelem a klientem. A momentálně spoustě podnikatelů doslova zachraňují kůži. Kamenné provozovny jsou sice zavřené, ale ty virtuální nikoliv. Naštěstí. Tak toho využijte!

Pokud tedy například svůj obchod můžete z kamenné provozovny přemístit do té virtuální, rozhodně do toho jděte. Dobrou zprávou je, že tvorba webu pro vás nemusí znamenat nijak závratnou vstupní investici, jak tomu bylo ještě před několika lety, kdy si vybraní webdesignéři díky svému monopolnímu postavení za tvorbu webových stránek neváhali naúčtovat několik desítek tisíc korun. Dnes je ve světě webdesignu nejenže větší konkurence, ale především máte k dispozici různé platformy, s jejichž pomocí můžete mít moderní web v podstatě za hubičku.

Profesionální web na platformě WordPress

Profesionální web na úrovni si můžete postavit například na platformě WordPress. Tento ověřený a do budoucna snadno rozšiřitelný systém umožňuje nejenom zapojení nespočtu firem i programátorů, ale především nabízí velmi široké možnosti řešení na míru. Vašemu novému webu přitom nemusí chybět kalkulačka, různé aplikace, blogy, ale i další jednoduché podweby.

Vysoká kvalita za přijatelné peníze

Netroufáte si takový web postavit sami? Ani nemusíte. Za vás tak učiní specialisté ze společnosti AJAS Corporation, s r.o. Za velmi slušné peníze vám vyrobí web základní, pokročilý i jednoduchý e-shop. A v případě zájmu se vám postarají i o to, aby se váš nový web dostal do širokého povědomí veřejnosti. I ten nejpropracovanější web vám bude k ničemu, když o něm vaši potenciální budoucí zákazníci nebudou vědět. To je zase úloha tzv. digitálního marketingu, který by s tvorbou webových stránek měl jít ruku v ruce. Respektive po ní následovat.

Nepodceňujte SEO a PPC reklamu

V týmu společnosti AJAS Corporation totiž najdete specialisty na SEO a PPC reklamu, což v současné době jsou jednoznačně nejsilnější nástroje digitálního marketingu. A na kolik vás jejich služby vyjdou? Dobrou zprávou je, že tvorba webových stánek pro vás v tomto případě nebude znamenat jednu velkou vstupní investici.

Vlastní e-shop za 20 tisíc!

Za tvorbu webových stránek a navazující webové služby tak budete platit formou pravidelných měsíčních plateb začínajících na částce okolo 7500 korun za základní web (se základními funkcemi a SEO). Na dvojnásobek vás vyjde web pokročilý (s analýzou zákazníka a konkurence, jazykovými mutacemi a texty a popisy). Jednoduchý e-shop pak budete moci provozovat za zhruba 20 tisíc měsíčně. To je ve srovnání s obratem úspěšných e-shopů rozhodně zanedbatelná částka, nemyslíte?

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru