Home / Zajímavé tipy / Výhra v loterii? Tak hlavně s klidem!
Výhra v loterii? Tak hlavně s klidem!

Výhra v loterii? Tak hlavně s klidem!

Sázíte si lotýnku? Pak jste určitě mnohokrát přemýšleli nad postupem, který zvolíte, až si budete peníze vyzvedávat. My radíme především klid a hlavně nevolte postup jako jeden britský mladík, který rozfofroval 500 milionů během roku a půl a ještě skončil v dluzích!

Prvním pravidlem v případě výhra je hlavně zachování klidu a tajemství. Čím méně lidí bude o vaší výhře vědět, tím lépe. Naopak pokud se pochlubíte, velmi brzy čekejte celý zástup lidí čekajících s nataženou rukou. Mezi nimi bude vaše rodina, i ta, o které jste nikdy neslyšeli, ale také staří kamarádi, nejrůznější organizace a lidé, kteří vám s vašimi penězi rádi pomohou, abyste toho neměli na začátek moc.

Návodem jak se k výhře postavit je nedávný případ výhry dvou a půl miliardy u muže z Pardubicka. Ten odolal všem svodům, neukázal se v médiích, ani na sebe nijak neukazoval, výhru si v klidu vybral a dnes má svatý klid. Při vybírání buďte co nejvíce nenápadní, přijeďte automobilem či hromadnou dopravou, oblékněte se tak, jako se oblékáte každý jiný den a buďte v klidu.

Pokud vyhrajete menší částku, snažte se primárně zaplatit všechny dluhy, které máte. Zaplaťte hypotéku, ne hned, ale v období fixace, proč byste zbytečně platili bance navíc. Zabezpečte své děti, kupte jim byt, který můžete pronajímat a peníze, které z něj budou plynout, jim dávejte stranou na studia třeba v zahraničí. Myslete i na sebe a svůj důchod.

Pokud vyhrajete však opravdu velký balík, nechte si jej spravovat. Je zapotřebí mít odborníka, který dokáže velkou částku dále rozmnožovat ale hlavně jí udržet. Při hledání dbejte na reference a hlavně velmi dobře vybírejte.

O Vojtěch Sedláček

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru