Home / Novinky / Repasované počítače za těmi novými nezaostávají

Repasované počítače za těmi novými nezaostávají

Téměř každý dnes potřebuje vlastní počítač nebo notebook. Přes tato zařízení se bavíme, pracujeme, studujeme. Jenže kde na to, aby měl každý člen domácnosti vlastní počítač, vzít? Řešením jsou repasované počítače.

O počítačích z druhé ruky si spousta lidí nemyslí nic dobrého. Ano, nakupujete-li použité zboží, vždycky riskujete, že prodejce o jeho stavu lže. Pokud však kupujete od firmy, nikoliv soukromé osoby, jistá záruka tu existuje. U repasovaných počítačů tedy určitě.

Co jsou repasované počítače?

Repasované počítače pochází častokrát z ukončených leasingových smluv, případně z firem, jež prostě pravidelně obměňují technické vybavení, ačkoliv to staré bez problémů funguje. Rozhodně se nemusíte bát, že by šlo o nějaké staré vykopávky. Repasují se zpravidla jen highendové počítače, jež v době svého pořízení patří ke špičce na trhu. Levná zařízení se repasovat nevyplatí, ta mají několikaletou životnost, pak jsou pomalá a zastaralá. Takový repasovaný špičkový business notebook však i po třech letech výkonem příjemně překvapí. A cenou také.

Kupujete počítač ve výtečném stavu

Repasování je název pro proces, kdy technik počítač prohlédne, nahradí případné poškozené součástky a uvede ho do co nejlepšího stavu, aby mohl jít do prodeje. Pokud má počítač či notebook nějaké kosmetické nedostatky – u notebooku třeba škrábanec na víku nebo horší stav baterie, vždy to víte předem a cena je adekvátně tomu snížená.

Prodejem repasované techniky se zabývá například společnost Malicomputer, která má v nabídce notebooky již od 2490 Kč. S cenovkou lehce pod deset tisíc už pořídíte opravdu dobrý notebook, jenž zvládne i náročnější úlohy. Za nový byste přitom dali třeba čtyřnásobně víc.

V neposlední řadě ještě dodáme, že se prodávají také repasované tablety, telefony apod. Podívejte se na nabídku zde https://www.malicomputer.cz/repasovane-pocitace/.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru