Home / Finance / Daňové poradenství pro offshore

Daňové poradenství pro offshore

V dnešní době je už tolik druhů daní, že se v nich vyzná opravdu jen odborník. My se dnes podíváme na daně při podnikání v zahraničí či offshore destinacích. Povíme si, co to vlastně offshore destinace je, protože pravděpodobně plno lidí tento pojem znát patrně nebude. 

Co je to offshore destinace? 

Offshorové destinace jsou převážně využívány k obchodování, provozu finančních společností či založení bank. Jedná se o státy s často velmi výhodným daňovým systémem. Jsou tedy využívány k tzv. daňové optimalizaci.

Tyto státy jsou tako často označovány jako daňové ráje a hodně podnikatelských aktivit je do těchto oblastní přemisťováno. Teď už si ale povíme něco o daňovém poradenství a jeho službách. 

Daňové poradenství pro offshore

Daňové poradenství

Častou slabinou společností, které na trhu běžně potkáváme, je vedení vlastního účetnictví a oblast správy daní. Jedná se však o natolik důležité oblasti, že mít nad nimi kontrolu a přehled je pro společnost naprosto klíčové. Díky vhodnému ovládání účetnictví a správě daní, může firma těžit z různých benefitů.

Naopak v případě nesprávného vedení účetnictví a daní firma může začít ztrácet, může se dostat do finančních problémů a nemusí tak klientům zajistit kvalitu požadovaných služeb. Proto je vhodné využít právě daňového poradenství a jeho služeb, které pomohou této nepříjemné situaci předejít. 

V rámci daňového poradenství se klientům pomáhá především se zpracováním programů daňových úlev a slev na daních, jejich správě, zastupování při jednáních s finančními a dalšími úřady atd.

Daňové poradenství pro offshore

Daňové poradenství pro offshore firmy

Pro tyto služby jsou povoláni specialisti, kteří jsou v daném oboru profíci např. u parkerhill.cz. Se vším Vám poradí a je tudíž výhodné se na ně obrátit. Zajistí profesionální služby za zlomek reálných nákladů potřebných například k zaměstnávání účetního.

Některé země se zaměřují na tvorbu mezinárodních dohod zamezujících dvojímu zdanění svých rezidentů, jiné jdou cestou snižování zdanění na minimum. No a jak je to se službami daňového poradenství? 

Služby daňového poradenství

 1. Účtování dokladů, 
 2. zpracování účetní závěrky,
 3. kontrola správnosti účetních dokladů, 
 4. účetní konzultace, daňové poradenství, 
 5. úpravy systému účtování, 
 6. zpracování DPH a silniční daně, 
 7. pravidelný reporting, 
 8. odesílání e-mailových upomínek na pohledávky po splatnosti v pravidelných intervalech, 
 9. vyplňování statistických výkazů, 
 10. roční zaúčtování daní, 
 11. příprava dokladů pro auditory, 
 12. příprava plateb do bank
 13. a mnoho dalšího…

Na internetu najdete tolik společností, které se touto oblastí zabývají a nabízejí tak celou řadu odborníků zde specializovaných. V případě zájmu je výhodné tyto služby využít, protože Vám usnadní tolik práce, že si to možná ani nedovedete představit.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru