Free songs
Home / Nezařazené / Cetelem podvodný úvěr

Cetelem podvodný úvěr

Půjčka Cetelem je velice rozšířená nejen v naší zemi a dala by se označit za oblíbenou mezi klienty. S tím ovšem souvisí paradoxně spousta názorů, že je to úvěr podvodný. Zkusme si celou věc trochu osvětlit. Nejprve si uveďme nejčastější argumenty, které vedou některé škarohlídy k přesvědčení, že právě tento úvěr není tak docela v pořádku.

Poslední bankovní výpis

Cetelem požaduje mimo jiné také poslední bankovní výpis a právě zde vzniká určité podezření, že společnost z vás tahá informace o vašich penězích, které může následně také zneužít. V tomto případě se ale jedná o pouhou verifikaci klienta a jeho schopnosti splácet. Pokud si navíc uvědomíme, že Cetelem spadá pod renomovanou francouzskou banku, jen těžko si dokážeme představit, že by se jednalo o podvodné nahlížení do soukromých informací.

Až 1 milion korun

U Cetelem si můžete půjčit až 1 milion korun, což je opravdu výjimečně vysoká částka. Jiné nebankovní půjčky a úvěry bývají většinou o dost nižší. I tento fakt může být pro někoho podezřelý. Pravda je ale taková, že většinou se jedná o obnosy, které mají pokrýt nákup takových věcí, jako jsou auta nebo větší sestavy nábytku. A co jistě u této společnosti oceníte a možná vás přesvědčí o tom, že rozhodně nenabízí podvodnou půjčku, je možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Pojištění proti neschopnosti splácet nabízí jen některé společnosti, zabývající se nebankovními půjčkami a jedná se o výbornou možnost, jak se zajistit v případě nemoci.

Další pochybnosti

Mezi další argumenty negativistů, kteří nevěří půjčce Cetelem, patří také nutnost doložit kopii rovnou dvou osobních dokladů, tedy občanského průkazu a kupříkladu cestovního pasu.

Půjčka Cetelem podvod je produktem renomované finanční skupiny z Francie, která již pomohla milionům klientů, můžete si zde půjčit klidně až jeden milion korun. Dosud lze i z názoru spokojených abonentů usoudit, že tento úvěr rozhodně není podvodem. Naopak, řadí se k těm nejvíce využívaným a spolehlivým finančním produktům, které jsou vhodné pro soukromé osoby i podnikatele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru