Home / Nezařazené / Cetelem podvodný úvěr

Cetelem podvodný úvěr

Půjčka Cetelem je velice rozšířená nejen v naší zemi a dala by se označit za oblíbenou mezi klienty. S tím ovšem souvisí paradoxně spousta názorů, že je to úvěr podvodný. Zkusme si celou věc trochu osvětlit. Nejprve si uveďme nejčastější argumenty, které vedou některé škarohlídy k přesvědčení, že právě tento úvěr není tak docela v pořádku.

Poslední bankovní výpis

Cetelem požaduje mimo jiné také poslední bankovní výpis a právě zde vzniká určité podezření, že společnost z vás tahá informace o vašich penězích, které může následně také zneužít. V tomto případě se ale jedná o pouhou verifikaci klienta a jeho schopnosti splácet. Pokud si navíc uvědomíme, že Cetelem spadá pod renomovanou francouzskou banku, jen těžko si dokážeme představit, že by se jednalo o podvodné nahlížení do soukromých informací.

Až 1 milion korun

U Cetelem si můžete půjčit až 1 milion korun, což je opravdu výjimečně vysoká částka. Jiné nebankovní půjčky a úvěry bývají většinou o dost nižší. I tento fakt může být pro někoho podezřelý. Pravda je ale taková, že většinou se jedná o obnosy, které mají pokrýt nákup takových věcí, jako jsou auta nebo větší sestavy nábytku. A co jistě u této společnosti oceníte a možná vás přesvědčí o tom, že rozhodně nenabízí podvodnou půjčku, je možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Pojištění proti neschopnosti splácet nabízí jen některé společnosti, zabývající se nebankovními půjčkami a jedná se o výbornou možnost, jak se zajistit v případě nemoci.

Další pochybnosti

Mezi další argumenty negativistů, kteří nevěří půjčce Cetelem, patří také nutnost doložit kopii rovnou dvou osobních dokladů, tedy občanského průkazu a kupříkladu cestovního pasu.

Půjčka Cetelem podvod je produktem renomované finanční skupiny z Francie, která již pomohla milionům klientů, můžete si zde půjčit klidně až jeden milion korun. Dosud lze i z názoru spokojených abonentů usoudit, že tento úvěr rozhodně není podvodem. Naopak, řadí se k těm nejvíce využívaným a spolehlivým finančním produktům, které jsou vhodné pro soukromé osoby i podnikatele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru