Home / Finance / Úvěrová kalkulačka pomůže spočítat výši splátky a RPSN
Úvěrová kalkulačka pomůže spočítat výši splátky a RPSN

Úvěrová kalkulačka pomůže spočítat výši splátky a RPSN

Chystáte se využít úvěr pro financování svých potřeb? Potom byste se měli zajímat o výhodnost takového produktu. Ty nejpodstatnější informace vám v tomto směru poskytne úvěrová kalkulačka. Finanční nástroj dostupný online, s jehož možnostmi vás blíže seznámíme.

Spočítejte si náklady na půjčku

Úvěrová kalkulačka ve své podstatě šetří drahocenný čas žadatele o půjčku a zároveň jeho peníze. Hned vám vysvětlíme proč. S pomocí kalkulačky totiž budete schopni porovnat hned několik úvěrů najednou. Během pár vteřin se dozvíte vše potřebné.

  • Velikost půjčky
  • Celková doba splatnosti
  • Úroková sazba

Novodobé úvěrové kalkulačky pokrývají v podstatě jakékoliv druhy půjček. Dokazují to například rychlé půjčky. To znamená, že díky tomuto nástroji nemusíte počítat jen výši splátek bankovních úvěrů, ale také těch nebankovních.

Vycházejte z hodnoty RPSN

Vhodně zvolenou úvěrovou kalkulačku lze s naprostou jistotou označit za spolehlivý nástroj pro hledání výhodných půjček. Musíte ovšem vědět, jakým konkrétním informacím přikládat tu největší váhu. Všichni moc dobře vědí, že podstatným údajem je úrok. Jenže, není úrok jako úrok. Rozhodně se neupínejte na klasickou úrokovou sazbou. Stěžejní se pro vás stane hodnota RPSN. S tou úvěrové kalkulačky umí pracovat. RPSN je zkratka roční procentuální sazby nákladů, která v sobě zahrnuje i přidružené poplatky.

  • Poplatky za zprostředkování
  • Poplatky za poskytnutí úvěru
  • Pojištění schopnosti splácet a další

Ať už se vaším cílem stane jakákoliv půjčka, vždy vycházejte z hodnoty RSPN a budete mít jistotu, že vás z pohledu celkových nákladů nic nepřekvapí.

Bankovní a nebankovní půjčky

Dnešní doba je taková, že se nemusíte omezovat pouze nabídkou bankovních produktů. Díky přísnějším podmínkám pro nebankovní společnosti jsou v kurzu i nebankovní půjčky. Ty jsou mnohdy velkým konkurentem bankovních institucí. Někdy se sice mohou pojit s vyšší úrokovou sazbou, na druhou stranu přináší benevolentnější podmínky při vyřízení a řadu doplňkových služeb. Získat je můžete také během velice krátkého času.

Pokud chcete vycházet z osvědčené a pravidelně aktualizované úvěrové kalkulačky, navštivte internetový portál Půjčka.co.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru