Home / Nezařazené / Vše o levných dřevostavbách
Vše o levných dřevostavbách

Vše o levných dřevostavbách

Z celé řady výhod bydlení v dřevostavbě je třeba na prvních místech uvést nízkou pořizovací cenu, rychlost výstavby a šetření energií. Pokud se chcete dozvědět o dřevostavbách maximum informací, kontaktujte společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o.

Její zkušení a ochotní pracovníci vám zodpoví jakékoliv dotazy a pomohou vám s výběrem optimálního bydlení. Budete-li chtít vidět hotový domek, můžete navštívit olomouckou vzorkovnu, nebo si vybírat vhodný typ v katalogu či na firemních webovkách. Ovšem nemusíte být závislí pouze na předvedených typizovaných dřevostavbách, ale ve spolupráci s architektem můžete firmě předložit i svůj vlastní návrh řešení. Společnost Dřevostavby Olomouc přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se jeho představy co nejpřesněji zrealizovat.

Vše o levných dřevostavbách

Proč zrovna dřevostavby

Výše uvedené přednosti dřevostaveb lze dokumentovat tím, že rychlost výstavby je dána výrobou celé konstrukce v provozech společnosti a převezením jednotlivých dílů na váš pozemek, kde jsou následně smontovány. Díky snadné opracovatelnosti dřeva lze dosáhnout maximální přesnosti. Touto technologií lze dosáhnout snížení celkových nákladů na výstavbu, které jsou mnohem nižší, než u jiných standardních staveb. Rovněž při používání dřevostavby se dosahuje výrazných úspor spotřeby energií daných typickými vlastnostmi dřeva. Plášť domu má kvalitní tepelnou a protihlukovou izolaci, takže lze o dřevostavbách hovořit jako o nízkoenergetických domech. Celá stavba má také nízkou hmotnost, což je výhodou umístění dřevostavby ve svažitých terénech. Přes nízkou hmotnost je dřevostavba odolná vůči otřesům i zemětřesení.

Dřevostavby Olomouc

Společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. dodává dřevostavby v klasickém i moderním stylu na klíč. Pro zákazníka to znamená minimum starostí, které se omezí pouze na zařizování a vybavení nového domu. Firma vám pomůže dokonce i s výběrem pozemku vhodného pro dřevostavbu a postará se i administrativní záležitosti včetně stavebního povolení. Kromě nového bydlení jsou dřevostavby výhodné i jako řešení při rekonstrukci staré nemovitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru