Home / Finance / Výhodné půjčky pro studenty
Výhodné půjčky pro studenty

Výhodné půjčky pro studenty

U půjčky je důležitých hned několik věcí, které si prostě musíte dohodnout předem a možná to bude chtít i nějaký čas na rozmyšlenou. Úroková míra nebo RPSN jsou sice klíčové, ale ne jediné náležitosti, co je třeba dořešit. Veledůležitý je tu totiž i kalendář splátek, musíte mít jasno v tom, kolik a kdy budete dávat nazpět. Rok, dva nebo pět let? Nebo si půjčíte krátkodobě a splatíte jednorázově pět tisíc za třicet kalendářních dnů? V zásadě záleží na Vás, tak hurá na věc!

Půjčit si snadno mohou i studenti

Půjčky pro studenty jsou v posledních letech hojně rozšířenou záležitostí. Zkuste je také, pokud zrovna studujete a výdaje za semestr překročily to, co si vyděláte, rozhodně není od věci o něčem podobném přemýšlet. Studentské půjčky mají totiž hned několik kladů, které klasická spotřebitelská půjčka nenabídne. Oč vlastně jde?

Tak například, po dobu, kdy studujete a nemáte tedy pravidelný příjem, můžete splácet vlastně jen a pouze úroky. Jistina půjčky, tedy laicky řečeno peníze, které jste si vypůjčili, budou spláceny až v době, kdy si najdete svoje první zaměstnání na plný úvazek nebo třeba začnete podnikat, to je už Vaše věc. Bez pravidelného příjmu „zatím“ nemusíte splácet vůbec nic, v klidu se soustřeďte na sbírání diplomů!

Výhodné půjčky pro studenty

Nemusíte ani dokládat příjem

Půjčka bez doložení příjmu je také dosti oblíbené, protože ušetří spoustu času a dosáhne na ní prakticky každý. Není se čeho bát, papírování tu bude minimum a nepůjde vlastně ani o papírování v pravém slova smyslu – vše se totiž odehraje snadno a rychle online. Pár kliknutí myši, vyplnění kontaktního formuláře a máte prakticky hotovo! Žádné problémy, žádné čekání a samozřejmě ani nervy s tím spojené jako bonus.

Je sice pravdou, že půjčky bez doložení příjmu nemohou dorůst výše třeba dvě stě tisíc korun, ale na druhou stranu, u větší sumy drtivá většina klientů nespěchá a počká si na ověření všech potřebných administrativních záležitostí. Takzvané nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou dnes k vidění na každém rohu, už jste si také někdy nějakou sjednali?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru