Home / Nezařazené / Chcete podnikat z druhé strany planety? Virtuální kancelář vám zajistí sídlo v ČR

Chcete podnikat z druhé strany planety? Virtuální kancelář vám zajistí sídlo v ČR

V posledních několika letech jakoby se s digitálními nomády roztrhl pytel. Pokud vám k podnikání a řízení své společnosti stačí pouze internet, můžete být klidně i na druhé straně planety. Pravděpodobně se však ptáte, jak si ale zajistit sídlo v České republice? Opravdu musíte platit klasickou kancelář?

Pronajmout si kancelář někde v Praze není zrovna nejlevnější záležitost. V případě, že navíc prostory nemáte v plánu takřka vůbec využívat, je pro vás fyzická kancelář zbytečná. Zajímavějším řešením je virtuální sídlo firmy, které si klidně můžete dát na svou vizitku, uvést při zápisu do obchodního rejstříku a podobně, ale přitom nemusíte platit desetitisíce korun.

Jak virtuální kancelář funguje?

V podstatě si platíte za atraktivní adresu. Částka je takřka zanedbatelná, měsíčně vás takové sídlo vyjde od 310 korun. Samozřejmě záleží na konkrétním poskytovateli, ale třeba těchto pár stovek zaplatíte u firmy Profi-kancelář, která nabízí sídla v Praze 1, 2, 3 a 9. Čím dále jste od centra, tím je cena za pronájem virtuální kanceláře levnější.

Stejně tak záleží i na tom, jaké služby požadujete. Pokud si vystačíte jen se sídlem, označením na budově a službami recepce, zaplatíte opravdu minimum. Potom je však možné doobjednat si služby jako příjem a doslání pošty, její skenování či osobní odběr, telefonní linka, místnost pro jednání s úřady či pronájem zařízené kanceláře na dvě hodiny měsíčně.

Co všechno Profi-kancelář nabízí?

Jestliže se rozhodnete pro služby společnosti Profi-kancelář, tak nemusíte zůstávat jen u virtuální kanceláře. V portfoliu služeb najdete mimo jiné i možnost založení s.r.o., tudíž o nic se nemusíte starat, všechno vám zajistí profesionál. Vyhnete se úřadům, a pak se rovnou pustíte do podnikání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru