Free songs
Home / Nezařazené / Chcete podnikat z druhé strany planety? Virtuální kancelář vám zajistí sídlo v ČR

Chcete podnikat z druhé strany planety? Virtuální kancelář vám zajistí sídlo v ČR

V posledních několika letech jakoby se s digitálními nomády roztrhl pytel. Pokud vám k podnikání a řízení své společnosti stačí pouze internet, můžete být klidně i na druhé straně planety. Pravděpodobně se však ptáte, jak si ale zajistit sídlo v České republice? Opravdu musíte platit klasickou kancelář?

Pronajmout si kancelář někde v Praze není zrovna nejlevnější záležitost. V případě, že navíc prostory nemáte v plánu takřka vůbec využívat, je pro vás fyzická kancelář zbytečná. Zajímavějším řešením je virtuální sídlo firmy, které si klidně můžete dát na svou vizitku, uvést při zápisu do obchodního rejstříku a podobně, ale přitom nemusíte platit desetitisíce korun.

Jak virtuální kancelář funguje?

V podstatě si platíte za atraktivní adresu. Částka je takřka zanedbatelná, měsíčně vás takové sídlo vyjde od 310 korun. Samozřejmě záleží na konkrétním poskytovateli, ale třeba těchto pár stovek zaplatíte u firmy Profi-kancelář, která nabízí sídla v Praze 1, 2, 3 a 9. Čím dále jste od centra, tím je cena za pronájem virtuální kanceláře levnější.

Stejně tak záleží i na tom, jaké služby požadujete. Pokud si vystačíte jen se sídlem, označením na budově a službami recepce, zaplatíte opravdu minimum. Potom je však možné doobjednat si služby jako příjem a doslání pošty, její skenování či osobní odběr, telefonní linka, místnost pro jednání s úřady či pronájem zařízené kanceláře na dvě hodiny měsíčně.

Co všechno Profi-kancelář nabízí?

Jestliže se rozhodnete pro služby společnosti Profi-kancelář, tak nemusíte zůstávat jen u virtuální kanceláře. V portfoliu služeb najdete mimo jiné i možnost založení s.r.o., tudíž o nic se nemusíte starat, všechno vám zajistí profesionál. Vyhnete se úřadům, a pak se rovnou pustíte do podnikání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru