Home / Novinky / Jak obléknete své zaměstnance mnohem výhodněji?

Jak obléknete své zaměstnance mnohem výhodněji?

Vlastníte malou restauraci, instalatérskou firmu, nebo spíše velkou výrobní halu? Ať tak, nebo onak, musíte svým podřízeným poskytnout vhodné pracovní oděvy. Bavíme se o výdajích minimálně několik desítek tisíc korun ročně. Jak ušetřit, aniž byste museli slevit z nároků na kvalitu?

Čekají na vás velkoobchodní ceny

Mnoho z vás určitě dělá velmi častou chybu v tom, že nakupujete v klasických maloobchodních prodejnách. V takovém případě vás nezachrání ani kdovíjaká slevová karta. Jako podnikatelé totiž máte nárok na mnohem výhodnější velkoobchodní ceny.

Zvolíte-li si přitom správné dodavatele, nemusíte plnit kdovíjak velké minimální odběry. Zkrátka a dobře – užijete si výhodné ceny i při nákupu několika málo položek ročně.

Počítejte i s tím, že ideální velkoobchod textil vám musí poskytnout řadu dodatkových služeb. Přece jen máte trochu vyšší nároky než běžní zákazníci.

Oblíbení dodavatelé z Xfer

Dobrým příkladem je třeba textil velkoobchod Xfer. Tito prodejci nabízí trička, polokošile, mikiny, fleecové, sportovní i pracovní oděvy, čepice, tašky, vesty, bundy a mnoho dalších produktů.

Mimo klasického oblečení si však můžete nechat vyrobit i oděvy přesně na míru. Ty se hodí hlavně majitelům hotelů, penzionů, lázní, restaurací i dalších míst, kde musí zaměstnanci vypadat reprezentativně.

Sami si tak vyberete preferovaný střih, materiály, barvu, design i potisk či výšivku (sítotisk, digitální potisk či nažehlování).

Jak vlastně získáte takové výhodné služby? Je to snadné. Stačí si rozkliknout internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Ihned se dostanete do prostředí Xfer. Vpravo nahoře uvidíte červené tlačítko „Registrace“. Poté vyplníte své údaje (potřebujete IČO) a počkáte si na potvrzovací e-mail.

Po jeho obdržení se do toho můžete pustit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru