Free songs
Home / Nezařazené / Vymáhání náhrady za škodu způsobenou zaměstnancem

Vymáhání náhrady za škodu způsobenou zaměstnancem

V praxi se občas stane, že zaměstnanec svou nedbalostí či nepozorností způsobí svému zaměstnavateli škodu. Pokud je škoda většího rozsahu, bývá obvykle obtížnější donutit zaměstnance (často i bývalého) k plnění náhrady za jím způsobenou škodu. Často nám nezbude nic jiného, než se obrátit na soud, který však v mnoha případech zaměstnancům, jakožto slabší straně pracovněprávního vztahu, poněkud nadržuje.

Jak se domoci svých nároků

Jedinou šancí jak se domoci svých zákonných nároků a nepřijít zkrátka, je obrátit se na některou z renomovaných právních firem, která se specializuje na pracovní právo. Jednou z nich je i advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, kterou vlastní advokát v oboru pracovní a korporátní právo David Borovec. Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL je renomovanou firmou s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru pracovního a korporátního práva. Kromě všech aspektů pracovního a korporátního práva, od sepisování smluv až po zastupování u soudu, nabízejí také školení pro zaměstnance vaší firmy týkající se pracovně právní problematiky v praxi.

Mějte v pořádku dohody o odpovědnosti

Jedním z hlavních důvodů, proč zaměstnavatelé prohrávají soudní spory o náhradu škody způsobené zaměstnancem, jsou špatně napsané dohody o odpovědnosti a vágní pokyny zaměstnavatele, které neurčují zaměstnancům zcela přesně, jak smějí se svěřeným majetkem zacházet. Není divu, že v případě způsobené škody se odpovědný zaměstnanec snaží z problému všelijak vykroutit, aby nemusel nést následky. Advokát, zkušený v oboru pracovního práva, vám pomůže nejen sepsat všechny smlouvy a dohody tak, aby nedocházelo ke sporným výkladům, kterých by právník protistrany mohl využít proti vám, ale v případě že z nějakého důvodu ke sporu přeci jen dojde, bude stát na vaší straně a zajistí, abyste získali vše, co vám právem náleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru