Home / Zajímavé tipy / Dřevostavba, váš úsporný domov
Dřevostavba, váš úsporný domov

Dřevostavba, váš úsporný domov

Pokud máte luxusní bydlení spojené s cenově nedostupnými vilami, které se staví celé roky, pravděpodobně jste o trendu moderních dřevostaveb ještě neslyšeli. Snad každý touží po vlastním hnízdečku, které bude hýřit příjemným prostředím a dostatkem prostoru pro celou rodinu, a právě dřevostavby vám ho poskytnou.

Moderní dřevostavby jsou na trhu sice krátce, ale za tu dobu si získaly natolik velkou oblibu, že jim dávají lidé přednost před zděnými domy. Důvodem je nejen jejich nízká cena, ale i zdravé bydlení a luxusní vzhled. Dřevostavba není dům z prken, jedná se o moderní stavbu, kterou byste na první pohled nerozeznali od jakéhokoliv jiného domu. Externí i interiérové prvky jsou stejné jako u běžných domů, ale vnitřní struktura je tvořena pevnou kostrou z KVH hranolů a inovativními izolačními prvky.

TIP: Zvyšte komfort pobytu ve vaší domácnosti s jednotkami řízeného větrání

Perfektní vlastnosti

Dřevostavby jsou postaveny z ekologicky šetrných materiálů a celá stavba je podstatně lehčí, než u zděných domů. Díky tomu jsou štíhlejší obvodové stěny, které nabídnou více vnitřního prostoru. U dřevostaveb jsou využity nejmodernější izolace ISOVER a sendvičové desky FERMACELL.

Dřevostavba skvěle izoluje teplo, což vede k výrazné úspoře za energie. Izoluje rovněž hluk. Pokud se u dřevostavby obáváte nižší životnosti, tak zbytečně, dřevostavby jsou neuvěřitelně odolné a můžete u nich počítat se zárukou 30 let.

V České republice je realizuje společnost HP DOMY s.r.o., která se může pochlubit sehraným týmem, který váš dům postaví za 3 měsíce. Jelikož jsou její specializací dřevostavby na klíč, můžete si vybrat z nabídky domů, který se stane vaším domovem. Preferujete raději skromný bungalov nebo raději velký rodinný dům? U dřevostaveb se meze nekladou.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru