Home / Novinky / Jak se zbavíte nepojízdného autovraku bez starostí?

Jak se zbavíte nepojízdného autovraku bez starostí?

Dennodenně se po českých silnicích prohání něco málo přes 6,4 milionů osobních automobilů. Jejich průměrné stáří však překračuje 16 let. Je tedy naprosto jasné, že každým dnem vznikne ohromné množství autovraků. Jakým způsobem se toho svého zbavit snadno, rychle a výhodně?

Vyhněte se nesmyslům

Nebudeme si nic nalhávat – spousta společností nepracuje zrovna poctivě. Do svých smluv schovávají nejrůznější kličky a skryté podmínky, vyplácí neadekvátní kompenzaci a podobně. Přesně proto se musíte spolehnout jen na ověřené odborníky s dostatečným množstvím objektivních recenzí.

Likvidací vozidel se zabývají například známí pomocníci ze společnosti Za hotové. Ti si poradí s automobily, dodávkami, nákladními vozy, veterány, ale i zemědělskými a stavebními stroji. Nezáleží na tom, jestli mají propadlou STK či jsou zcela nepojízdné.

Na jejich webových stránkách (najdete je pod vloženými odkazy) najdete nezávazný kontaktní formulář. Do něho vyplníte informace ohledně vozidla a počkáte si na telefonát. Ihned se dozvíte, na kolik peněz máte nárok (budete překvapeni).

Vyřešeno raz dva

Pokud budete souhlasit s nabídnutou částkou, dočkáte se příjezdu odborníků do pouhých 24 hodin od telefonátu (dostaví se absolutně kamkoliv po celé České republice). Ti následně naloží vozidlo, předají vám jednoduchou kupní smlouvu bez skrytých podmínek, doklad o ekologické likvidaci a vyplatí sjednanou částku na ruku. Poté vozidlo zcela zdarma odvezou a ve finále ekologicky zlikvidují.

Vy následně pouze zaskočíte na úřad, kde svůj bývalý majetek odhlásíte. Za jeden den bude celý proces hotový a vy budete mít klid.

Nejlepší bude, když si prostě rozkliknete webové stránky https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/ a přečtete si všechny důležité informace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru