Home / Investování / Nabízí investice do Lega vyšší zhodnocení než zlato

Nabízí investice do Lega vyšší zhodnocení než zlato

Do jaké komodity či výrobku nebo společnosti investovat a při tom příliš neriskovat? Jaký segment nabízí z dlouhodobého hlediska nejlepší a nejjistější zhodnocení vloženého kapitálu? Někdo by mohl říci, že se bezesporu jedná o zlato, které je velmi často spojováno s jistotami a zachování své ceny s postupným navyšováním. Z posledních průzkumů vychází najevo, že o pomyslné prvenství se hlásí stavebnice dánského hračkářského gigantu LEGO. Již po několikáté v řadě patří tato stavebnice k nejprodávanějším vánočním dárkům. Tým z webu TradePortal365.com, který se zabývá binárnimi opcemi a forexem, vypozoroval, že některé ze starších setů slibují zhodnocení v řádech tisíců procent, čímž za sebou nechává většinu tradičních aktiv.

LEGO patří na seznam vánočních přání

LEGO zná asi úplně každý. Bylo zde za dob našich dědečků, je tu s námi i dnes a nic nenasvědčuje tomu, že by se v dohledné době mělo cokoliv měnit. LEGO se již tradičně dostává na seznamy vánočních přání a rodiče jsou rádi, že si budou moci skrze tato přání navrátit i do svých mladých let. Dánská společnost zkrátka vytváří jistotu spokojeného dětského úsměvu, touto stavebnicí nic nezkazíte.

Tisíce procent navíc

Bez nadsázky lze říci, že na spojování jednotlivých barevně odlišných dílků vyrostla nejedna generace. Existují mezi námi lidé, kteří své vášni z dětských let doslova propadli a staly se velkými sběrateli hledající ty nejvzácnější modely a zároveň vznikli i plnohodnotní investoři. LEGO je v dnešní době již zavedenou komoditou, kterou lze celkem výnosně kupovat a následně prodávat v internetových trzích a bazarech. Pokud seženete sběratelsky zajímavý kousek, může se vaše investice vyšplhat až na tisícinásobky původní hodnoty.

Pokud budete tedy někdy hledat skutečně silnou komoditu, odsuňte zlato na malý moment na druhou kolej a uvolněte cestu plastové stavebnici, která doslova dobyla svět a nadále ve svém vzestupu pokračuje. Je to jako Star Wras mezi filmy.

 

Tento článek je pouzi informativní a nenabízí doporučení k obchodování. Při jakémkoliv obchodování mohou původní investice býž převýšeny ztrátou.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru