Home / Investování / Získejte nové kousky do své sbírky na prodejní aukci moderního umění v centru Prahy
Získejte nové kousky do své sbírky na prodejní aukci moderního umění v centru Prahy

Získejte nové kousky do své sbírky na prodejní aukci moderního umění v centru Prahy

Moderní umění je oproti všem minulým uměleckým směrům velice specifické v jednom ohledu. A to v tom, že je v něm minimální standardizace a občas se může dokonce zdát, že úplně chybí. Zatím co dřívější umělecké styly měly svoje zajeté koleje, tak moderní se řídí pravidlem „jiný pes, jiná ves“.

To se někomu může zdát jako nevýhoda a může ho to odradit. Na druhou stranu pro sběratele je takový umělecký přístup naprosto dokonalý, protože mohou vyhledávat velice individuální díla přesně podle svého vkusu.

Prodejní galerie obrazů v centru Prahy

Místa, kde se dají nakupovat a prodávat obrazy v rámci moderního umění rozhodně nenajdete na každém rohu. Zcela naopak se můžete potkávat s tím problémem, že se budete dostávat do nouze v hledání nových možností. Přitom snad tou nejlepší může být aukce umění, která probíhá přímo v Galerii u Betlémské kaple v Praze. Bavíme se přitom o galerii, která je dokonce umístěna ve středu Prahy. Díky tomu je tak její dostupnost a také lukrativnost v lokalitě jednou z těch nejdůležitějších výhod vůbec.

Možnosti účasti na online aukcích

Klasické aukce pro nikoho nejsou ani moc velkou novinkou. Aukční síně jsou zrovna pro věci jako je různorodé umění doslova jako dělané. Jenže co když nemůžete například kvůli pracovní cestě přijít? Pak jste do dnešní doby zkrátka přišli o možnost se ucházet o svoje vytoužené kousky umění. To ale není případ, který vás potká dnes. Galerie totiž pořádá online aukce obrazů, které vám nabídnou možnost se účastnit i přesto, že fyzicky nemůžete být zrovna na místě.

Vyrovnaná a pestrá nabídka

Jednou z výhod, které rozhodně stojí za zmínku, je samotná nabídka Galerie u Betlémské kaple. Místní organizátoři pracují na tom, aby aukce současného umění vždy dokázala nabídnout dostatečný počet individualit. Vedle toho ale také počítejte s tím, že nejoblíbenější autoři se stále vracejí s novými obrazy. Jak pro striktní sběratele jediného autora, tak i pro lidi co mají rádi rozmanitost sbírky, dokáže Galerie u Betlémské kaple nabídnout vždycky jenom to nejlepší.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru