Free songs
Home / Pojištění / Cestovní pojištění do zahraničí je nezbytné i na Slovensko

Cestovní pojištění do zahraničí je nezbytné i na Slovensko

Mnozí z nás mají z dětství či mládí zažité, že Česko a Slovensko jsou jeden stát, Moraváci to navíc mají do Bratislavy kolikrát blíž než do Prahy a prakticky všichni se u našich východních sousedů domluvíme, často tam dokonce máme rodinu. Všechny tyto faktory nás utvrzují v přesvědčení, že není nutné sjednávat si na takovou obyčejnou cestu pojištění. To je ale chyba, protože jakýkoli problém se může prodražit úplně stejně jako třeba v Německu.

Častější chyba než byste mysleli

Na Slovensko bez cestovního pojištění každý rok míří obrovské množství Čechů. Nejedná se přitom jen o návštěvy památek hlavního města Bratislavy, ale také o výlety po hradech a zámcích, lázeňské pobyty a vysokohorskou turistiku nebo lyžování. Naše hory se Tatrám jednoduše rovnat nemohou, a právě na zimních dovolených spojených se sportem může snadno dojít k úrazu. Proč tedy tolik lidí na pojištění zapomíná? Krom nedbalosti je hlavním důvodem domněnka, že platný Evropský průkaz zdravotního pojištění bude stačit. Bohužel to ale není pravda a i jeho vlastníci musí v případě lékařského ošetření počítat se spoluúčastí. Cestovní pojištění dále přináší i výhody, které se netýkají přímo zdraví. Tak například si při jeho sjednání můžete zajistit okamžitou pomoc v případě selhání auta a náhradní vůz na 10 dní.

Rychle, levně a pohodlně

Zařídit si cestovní pojištění na Slovensko je dnes tak jednoduché, že není skutečně žádný důvod, proč se k tomu neodhodlat. Dříve, kdy jste museli v předodjezdovém stresu vystát dlouhou frontu na úřadě a vyplnit spoustu formulářů, byla situace zcela jiná. Dnes vám už ale postačí navštívit stránky zvolené pojišťovny a během deseti minut můžete mít vše vyřízeno z pohodlí domova. Na internetu také najdete nejrůznější srovnávače pojištění, které vás po zadání několika parametrů seznámí s nejvýhodnějšími nabídkami. A pojištění na Slovensko opravdu není drahá záležitost. Union pojišťovna ho nabízí už od 10 Kč na den, přičemž si můžete vybrat z připravených balíků, nebo si pojištění poskládat podle sebe. Zajímavé slevy čekají na rodiny s dětmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru