Home / Pojištění / Cestovní pojištění do zahraničí je nezbytné i na Slovensko

Cestovní pojištění do zahraničí je nezbytné i na Slovensko

Mnozí z nás mají z dětství či mládí zažité, že Česko a Slovensko jsou jeden stát, Moraváci to navíc mají do Bratislavy kolikrát blíž než do Prahy a prakticky všichni se u našich východních sousedů domluvíme, často tam dokonce máme rodinu. Všechny tyto faktory nás utvrzují v přesvědčení, že není nutné sjednávat si na takovou obyčejnou cestu pojištění. To je ale chyba, protože jakýkoli problém se může prodražit úplně stejně jako třeba v Německu.

Častější chyba než byste mysleli

Na Slovensko bez cestovního pojištění každý rok míří obrovské množství Čechů. Nejedná se přitom jen o návštěvy památek hlavního města Bratislavy, ale také o výlety po hradech a zámcích, lázeňské pobyty a vysokohorskou turistiku nebo lyžování. Naše hory se Tatrám jednoduše rovnat nemohou, a právě na zimních dovolených spojených se sportem může snadno dojít k úrazu. Proč tedy tolik lidí na pojištění zapomíná? Krom nedbalosti je hlavním důvodem domněnka, že platný Evropský průkaz zdravotního pojištění bude stačit. Bohužel to ale není pravda a i jeho vlastníci musí v případě lékařského ošetření počítat se spoluúčastí. Cestovní pojištění dále přináší i výhody, které se netýkají přímo zdraví. Tak například si při jeho sjednání můžete zajistit okamžitou pomoc v případě selhání auta a náhradní vůz na 10 dní.

Rychle, levně a pohodlně

Zařídit si cestovní pojištění na Slovensko je dnes tak jednoduché, že není skutečně žádný důvod, proč se k tomu neodhodlat. Dříve, kdy jste museli v předodjezdovém stresu vystát dlouhou frontu na úřadě a vyplnit spoustu formulářů, byla situace zcela jiná. Dnes vám už ale postačí navštívit stránky zvolené pojišťovny a během deseti minut můžete mít vše vyřízeno z pohodlí domova. Na internetu také najdete nejrůznější srovnávače pojištění, které vás po zadání několika parametrů seznámí s nejvýhodnějšími nabídkami. A pojištění na Slovensko opravdu není drahá záležitost. Union pojišťovna ho nabízí už od 10 Kč na den, přičemž si můžete vybrat z připravených balíků, nebo si pojištění poskládat podle sebe. Zajímavé slevy čekají na rodiny s dětmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru