Home / Novinky / Nenechte osud na náhodě: Jak si vybrat správnou pojistku pro domácnost a majetek?
Nenechte osud na náhodě: Jak si vybrat správnou pojistku pro domácnost a majetek?

Nenechte osud na náhodě: Jak si vybrat správnou pojistku pro domácnost a majetek?

Kdo nemá sjednanou pojistku pro svou domácnost, bohužel riskuje. Je to proto, že nikdy dopředu nevíme, jaké nám osud rozdá karty. A pokud bude taková karetní partie osudu rozehrána nepříznivě, je dosti praktické, když se máme na koho obrátit s prosbou o pomoc.

Jak si vybrat pojistitele? Stačí si prohlédnout možnosti, které se nabízejí a zvolit si z nich tu, která je nejzajímavější. Jednoduchá a krátká smlouva je příjemným bonusem navíc. Pojistka by měla mít co nejširší záběr, je důležité, aby nás ochránila v případě, že dojde k nepředvídatelným událostem. A jistě nejde jen o řádění živlů, ale třeba také návštěvu nenechavců v době, kdy nejsme doma.

Občanská odpovědnost je v ceně

Sjednat si pojistku, která bude zahrnovat nejen domov, ale rovněž občanskou odpovědnost? Ano, i to v dnešní době lze, jde o komplexní záležitost, s níž bude pojistná ochrana platit hned pro dvě velmi důležitá témata. Mít pojištěnou domácnost je dnes velmi snadné, protože konkrétní nabídku si můžete prohlédnout i v online formě, tedy bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky.

Katastrofická rizika budou v základní cenovce a jediný údaj, který pro sjednání dohody potřebujete, se vztahuje k výměře konkrétní nemovitosti. Ano, stačí zadat počet metrů čtverečních obytné plochy, z čehož se vypočítá roční pojistné, kromě základních osobních dat už nepotřebujete nic dalšího.

Nenechte osud na náhodě: Jak si vybrat správnou pojistku pro domácnost a majetek?

Snadná cesta k životnímu klidu

Jsou různé formy pojištění, v létě hraje prim například to cestovní. Předmětem majetkového pojištění může být i nemovitost, která je ještě stále ve výstavbě, dále například garáž, bazén nebo také vířivá vana, případně rekreační nemovitost a kancelář se svým vybavením. Jednoduché sjednání po internetu a krátká smluvní dokumentace jsou zde zárukou úspěchu. Dohodu lze uskutečnit ještě dnes.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru