Home / Finance / Pojistka, co myslí za vás
Pojistka, co myslí za vás

Pojistka, co myslí za vás

Flexibilních a odpovědných pracovníků je dnes jako šafránu. Firmy marně hledají schopné pracovníky, kteří by byli loajální a nezvyšovali už tak vysokou fluktuaci. Jenže, kde brát a nekrást? Jak odlišit zrno od plev?

Dobrým vodítkem může být pojištění profesní odpovědnosti, které si zaměstnanec zřídí ve svůj a v konečné fázi i chlebodárcům prospěch. Tato pojistka má tu moc, že v případě nezdaru, poškození výrobku nebo zničení pracovní pomůcky dokáže krýt záda pracovníkovi a přitom ihned uhradit škodu zaměstnavateli. Mít platné pojištění profesní odpovědnosti může být vstupenkou mezi zaměstnaneckou elitu.

Pojistka pro každou situaci

Pojistka má širok rozsah ochrany. Varianta Standard nezkoumá druh pracovní činnosti, speciální tarif má pro řidiče a tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití. Pojistka má nízkou výši spoluúčasti na škodě s možností volby. Maximální pojistná částka, která lze pro toto pojištění sjednat je 500.000 Kč. Je-li tak sjednáno v pojistné smlouvě, limit spoluúčasti je maximálně 5.000 Kč.

Pojistka, co myslí za vás

Pojišťovna ERGO myslí na všechny případy. Kromě pojištění zaměstnanců je schopná vás ochránit i v civilním životě. Univerzální je pojištění pro občany. Do pojištění odpovědnosti pro občany náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě, například vysklené okno, vytopený byt vašim sousedům nebo třeba rozbité zboží v obchodě. 

Speciální ochrana pro piloty

ERGO pojišťovna má pochopení i pro adrenalinové sporty. Exkluzivně poskytuje i pojištění pro piloty. Pojištění odpovědnosti pro piloty platí po celém světě, chrání piloty i instruktory s jejich žáky, a to vše v jedné smlouvě. Nedělají se rozdíly mezi profesionály a amatéry. Pojištění platí i v případě amatérských leteckých soutěží nebo veřejných vystoupení. 

Navíc si můžete své pojištění kompletně sjednat on-line pomocí jednoduchého formuláře, který po zaplacení nabývá okamžité platnosti.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru