Home / Novinky / Nebankovní úvěry mají řadu možností, rozhodněte se podle řeči čísel
Nebankovní úvěry mají řadu možností, rozhodněte se podle řeči čísel

Nebankovní úvěry mají řadu možností, rozhodněte se podle řeči čísel

Klasika posledních let pro každého, kdo spěchá na vyplacení peněz, ze kterých se pak zaplatí složenky nebo další nejnutnější věci, jež prostě nepočkají ani minutu. Nebankovní půjčky hýbou světem, snad ani není nikdo, kdo by o nich neslyšel nebo si minimálně jednu někdy v minulosti už nesjednal. Na trhu je přitom několik desítek nabídek, jejichž pořadí výhodnosti se mění doslova každým dnem. Jak poznat tu pravou a nespálit se? Je to vlastně poměrně jednoduché…

Představme si dvě zajímavé možnosti, z nichž si určitě vyberete

Kdo si chce vybrat a neví, na jakou firmu by ukázal, potřebuje určitě trochu poradit. A přesně s tím vám rádi pomůžeme! První možností, kterou si dnes představíme, bude takzvaná Tesco půjčka. Ne nadarmo nese jméno jednoho z populárních obchodních řetězců, můžete si ji totiž sjednat přímo při odpoledním nákupu cestou z práce. Nebo také po internetu či telefonicky, možností je vícero.

Nebankovní úvěry mají řadu možností, rozhodněte se podle řeči čísel

Až pět set tisíc, když si dojdete osobně do supermarketu, po telefonu nebo přes internet je limit dvě stě tisíc korun, méně, než dvacet tisíc si půjčit nemůžete. Splatnost až sedm let, RPSN začíná na velmi slibných 12,2 procenta. Jde o půjčku zcela bezúčelovou, nemusíte tedy vysvětlovat nikde a nikomu, proč si ji hodláte sjednat. A to je výhoda, ušetříte čas a samozřejmě bude celá věc o dost diskrétnější. Pokud nabídka společnosti Tesco z nějakého důvodu nevyhovuje, máme pro vás připravenu ještě záložní variantu, která se jmenuje Fajn půjčka.

Díky ní si lze půjčit sumu až do výše sto padesáti tisíc korun, minimum pro úvěr pak činí čtyři tisícovky.  A co dále?

  • Půjčka je zcela bez ručitele. Vyplácí se nejčastěji v hotovosti, jde o transparentní záležitost. Je zde možnost i půjčky převodem na účet.
  • Doba splatnosti je 43 nebo 58 týdnů u hotovostní půjčky. Při převodu na účet až 36 měsíců Rychlé jednání je naprostou samozřejmostí.
  • Snadné odeslání žádosti přes internet, stačí prostě uvést kontaktní telefon a je to! Nepůjde o administrativně složitou věc.

Sjednat si menší nebo větší úvěr, do výplaty, na koupi ojetého auta určeného ke každodenním cestám do práce nebo cokoliv dalšího, to je dnes úplně jednoduché. Dopřejte si ten luxus a vyřiďte si půjčku prostě přes internet, pomocí pár kliknutí myši. Lehčí to snad ještě nikdy nebylo! Tak proč váhat a neušetřit čas a energii?

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru