Home / Zajímavé tipy / 3 důvody, proč prodat nebo koupit ojetý vůz online
3 důvody, proč prodat nebo koupit ojetý vůz online

3 důvody, proč prodat nebo koupit ojetý vůz online

Chcete si koupit nový vůz, ale nevíte, zda je lepší autobazar nebo online inzerce? Nebo naopak chcete prodat svůj vůz a řešíte stejné dilema, kde by to bylo nejlepší? Máme pro vás 3 důvody, proč si zvolit online inzerce vozů, jako partnera pro nákup nebo prodej ojetého vozu.

3 důvody, proč prodat nebo koupit ojetý vůz online

Online inzerce nabízí celou řadu výhod

Obrátit se na online inzerci je jako získat dar z nebes. Ulehčí vám to spousty starostí, problému a času. Nabízí totiž hned několik výhod, které si zamilujete na první dobrou. Jaké jsou důvody pro nákup nebo prodej ojetého vozu online přes inzerát.

Široká klientela a velké množství inzerátů

Ať už jste v pozici prodejce nebo si chcete pořídit nový vůz, inzerce aut zdarma je to pravé pro vás z jednoho prostého důvodu – nabízí totiž více jak 114 000 tisíc registrovaných uživatelů a více jak 50 000 zájemců o vozidla za pouhý jeden den. Je tedy zřejmé, že ať už prodáváte či kupujete, máte z čeho vybírat. Váš inzerát si prohlídne za jeden jediný den desítky tisíc lidí a nebo si můžete vybírat ze stovky tisíc nabídek.

Účinné filtry pro výběr správného vozu

Možná jste si řekli, jak si mám sakra vybrat mezi 100 tisíci aut. Naštěstí portál nabízí chytré filtrování, které vybere vozy podle vašich parametrů. Ať chcete nabídku z okolí vašeho bydliště nebo hledáte určitou značku vozu nebo typ, filtrování vám pomůže selektovat nabídky, které odpovídají vašim požadavkům.

Doplňkové služby

Kromě prodeje a nákupu ojetých vozů si na serveru pořídíte i náhradní díly a příslušenství. Online inzerce vám pomůže i s výběrem doplňkových služeb. Portál obsahuje stovky nabídek nejrůznějších služeb v oblasti automobilového průmyslu. Ať už potřebujete přezout pneumatiky, vyměnit olej nebo opravit váš vůz, v databázi si určitě vyberete svého dodavatele.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru