Home / Finance / Byt jako forma investice. Tuto příležitost nabízí nově vznikající luxusní komplex na Žižkově
Byt jako forma investice. Tuto příležitost nabízí nově vznikající luxusní komplex na Žižkově

Byt jako forma investice. Tuto příležitost nabízí nově vznikající luxusní komplex na Žižkově

Bydlení je v dnešní době s ohledem na ceny pro mnoho lidí relativně nedostupné. Na druhou roste i skupina lidí prahnoucích po luxusních bytech. Když si to lidé mohou dovolit, milují komfort. A právě takové moderní byty se mohou stát zajímavou investicí, pokud si je pořídíte. V dnešní vrtkavé době jsou nemovitosti stále jednou z možností, jak uložit peníze v podstatě beze strachu. A nejen uložit, ale také dobře zhodnotit.

Proč se vyplatí investovat do bytu v atraktivní lokalitě?

Je přitom jedno, zda budete plánovat takové byty pronajímat, nebo zda to pojmete pouze jako způsob, jak diverzifikovat svou investiční činnost. Jak se říká, pokud má člověk volné peníze, rozhodně by je neměl nechat ležet ladem. Existují zajímavější možnosti zhodnocení, a právě nemovitosti jsou jedna z nich. Velmi zajímavý je v tomto ohledu projekt Na Vackově, který se nachází městské části Praha 3.

Byt jako forma investice. Tuto příležitost nabízí nově vznikající luxusní komplex na Žižkově

Tyto luxusní a moderně vybavené byty nabízejí dispozice od 1+kk po 5+kk, přičemž zde naleznete celkem 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor. Celkově bude to vše umístěno v 5 rezidenčních objektech podél ulice Malešická. Umístění těchto bytů v atraktivní lokalitě slibuje:

  • Zhodnocení vaší investice
  • Pasivní příjem z případného pronájmu

Investování do bytů samozřejmě má své pro a proti, přičemž do značné míry závisí právě na již zmiňované lokalitě. V tomto případě se nemusíte atraktivity dané lokality obávat a také riziko snížení hodnoty nemovitosti je zde zanedbatelné.

Byt jako forma investice. Tuto příležitost nabízí nově vznikající luxusní komplex na Žižkově

Zvýhodněné financování pomůže se získáním bytu

Samozřejmě, rozhodnete-li se do bytu investovat, nemusíte mít ihned dostupné prostředky v celkové výši ceny bytu. Můžete také využít výhodné financování bydlení, které vám pomůže byt získat za finančně přijatelnějších podmínek. Můžete dosáhnout na jedny z nejlepších úroků na trhu v rámci hypotéky, a přitom neplatit zbytečně poplatky za její sjednání.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru