Home / Novinky / Začátky podnikání aneb jak uspořádat úspěšnou konferenci
Začátky podnikání aneb jak uspořádat úspěšnou konferenci

Začátky podnikání aneb jak uspořádat úspěšnou konferenci

Je vaše firma teprve v začátcích a nevíte, jak správně uspořádat úspěšnou konferenci? Nebo jste to dostali za úkol od zaměstnavatele a nejste si jisti, co všechno je třeba zařídit? Pak si přečtěte následující článek. Poradíme vám, jak by měla konference vypadat a na co je třeba myslet.

Pevná organizace je důležitá

Protože budete muset řešit více věcí najednou a zároveň organizovat větší skupinu lidí, pevně stanovený program a termíny jsou zásadní záležitostí. Konferenci si dobře rozvrhněte a stanovte čas, kdy bude probíhat hlavní část programu, ale také oběd nebo večerní zábava. Program by měl bez problému plynout bez žádných hluchých míst, je také důležité zvolit dobré řečníky, kteří si umí svou přednášku spolehlivě načasovat.

Konferenční prostory musí být vybavené

Jedním z hlavních úkolů, které je třeba řešit, je najít vhodné prostory pro pořádání takové akce. V dnešní době se firmy buďto spoléhají na vlastní prostory, nebo si je pronajímají. Výhodou pronájmu je to, že se není třeba o nic moc starat, jen si řeknete, co budete k programu potřebovat (např. diaprojektor a podobně) a pronajímatel vše připraví podle vašich představ. Samozřejmostí by měly být moderní konferenční prostory, které budou zároveň odrážet skutečnost, jak si firma vede. Nezapomínejte na to, že takové akce slouží i k propagaci firmy a že tím prodáte své schopnosti.

Nezapomínejte na maličkosti

Maličkosti a detaily udělají hodně, ač se to nemusí tak zdát. Jedná s například o jmenovky pro účastníky, propisky s logem firmy, bloky na poznámky nebo třeba nějaké milé pozornosti. Velký dojem může udělat také jídlo. Přeci jen po přednáškovém dni pěkně vyhládne a catering je zároveň také vizitkou firmy. Nespoléhejte se na klasiky jako řízečky, šunkové rolky atd. Nabídněte hostům něco nového, zajímavého, co si budou pamatovat. A jak se říká „po práci legraci“. Určitě by neměl chybět nějaký odpočinkový program, například prohlídka pěkných míst v okolí, degustace vína nebo taneční večírek. Co si budeme vyprávět, na ten se stejně všichni vždycky nejvíc těší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru