Home / Zajímavé tipy / Objevte kouzlo PPC reklamy
Objevte kouzlo PPC reklamy

Objevte kouzlo PPC reklamy

Internetová propagace je pro každého příležitostí, jak na svůj web nalákat návštěvníky. Jelikož je druhů propagace více, mnoho lidí v nich má zmatek a nevědí, který bude pro jejich web nejlepší. Pokud chcete mít jistý a účinný zdroj návštěvníků, ideální volbou je PPC reklama, která funguje rychle a návštěvníky zajistí i během krátké doby i novým webům.

Co byste měli o PPC vědět?

PPC reklama se platí podle počtu kliknutí, ne podle zobrazení, proto je také tak populární. Její podoby mohou být různé, od textové reklamy až po obrazovou, videoreklamu nebo prodejní reklamu se zobrazením produktů. Zobrazovat se může ve vyhledávání i v obsahu webů a zajisté se s ní i vy sami setkáváte každý den. Jaký ppc systém se používá nejčastěji v České republice? Je to převážně Google Ads, Sklik a Facebook.

Pokud chcete s PPC reklamou začít, vždy se vám bude hodit ppc specialista. Je totiž mnoho lidí, kteří se snaží s PPC začít, aniž by měli potřebné zkušenosti. Amatérské vedení PPC reklamy vede obvykle k neúspěchu a zajistí pouze ztrátu mnoha času a peněz. Vždy je vhodné se obrátit na zkušenou marketingovou agenturu na Seoconsult.cz, která má s PPC mnoho let zkušeností, prokazatelné reference a PPC kampaň vám spustí už do 5 pracovních dnů. Postará se o správné nastavení PPC reklamy, nalezení vhodné sady slov, spuštění a také o kvalitní správu, aby vám přinášela co nejlepší výsledky. Po celou dobu spolupráce budete mít plný přístup k reklamnímu účtu a také k analytickým nástrojům, kde můžete sami sledovat, jak roste návštěvnost vašeho webu. PPC reklama je atraktivním a rychlým způsobem, jak docílit vysoké návštěvnosti, ale je třeba, aby ji vedli profesionálové.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru