Home / Novinky / Moduly vzdálených odpočtů? Trend, který letí

Moduly vzdálených odpočtů? Trend, který letí

Světem hýbou chytré aplikace, různá smart řešení a další vychytávky, které nám usnadňují život. Sice dnes mnohdy hodně pracujeme, nemusíme však trávit čas různými přejezdy, abychom někde byli fyzicky. Spousta věcí se dá dělat na dálku. Řídit i kontrolovat. Takové jsou totiž znaky smart city.

Moduly vzdálených odpočtů vodoměrů a elektroměrů

Když můžete platit na dálku různé nákupy, zařídit si služby přes mobil nebo si zapnout topení na chatě několik hodin před tím, než na místo dorazíte, proč si nezařídit i další věci? Zejména takové, které by vás vlastně trochu „obtěžovaly“. I když je pro vás podstatné, aby příslušné firmy měly přehled o vaší spotřebě energií, přece jen nejásáte nadšením, když musíte někde být, abyste otevřeli dveře těm, kteří přijdou na odečty. To je ale už passé. Modul vzdáleného odpočtu elektroměrů a modul vzdáleného odpočtu vodoměrů slouží k tomu, abyste i vy měli přehled o stavu a efektivnosti využívání elektřiny, vody, koneckonců i plynu. Stejně tak se o stavu spotřeby dozví i příslušný pracovník firmy, jež vám onu energii poskytne. Stav příslušného elektroměru nebo vodoměru sejme na dálku přes dveře a je jedno, jestli jde o kontrolu vaší firmy nebo domu. Tento systém využijete i ve starších budovách, kde může dojít k haváriím, což aplikace snadno odhalí.

Moduly vzdálených odpočtů snadno a rychle

Pokud máte zájem o instalaci aplikací, oslovte firmu EL-MIK, jež byla založena v roce 1994. Tato společnost začínala jako montážní a servisní firma, specializující se na servis a opravu městských a obecních rozhlasů, postupně svoji činnost rozvinula na velkoobchod a maloobchod s prvky ozvučovací techniky, jako jsou reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny. EL-MIK poskytuje i služby ve sféře smart city, což jsou právě chytré aplikace, které se týkají i zmíněných odečtů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru