Home / Novinky / Digitalizace jednoduše – pronajměte si tiskárnu, která vám pomůže se skenováním dokumentů
Digitalizace jednoduše – pronajměte si tiskárnu, která vám pomůže se skenováním dokumentů

Digitalizace jednoduše – pronajměte si tiskárnu, která vám pomůže se skenováním dokumentů

Mít všechny dokumenty v papírové formě už dnes není moderní a ani to není potřeba. Firemní digitalizace dokumentů se začíná využívat ve velkém. Abyste mohli převádět současné papírové dokumenty do digitální formy, potřebujete k tomu multifunkční tiskárnu.

Proč právě multifunkční tiskárnu? Digitalizace je spojena se skenováním dokumentů, ale v každé firmě je zpravidla potřeba i něco vytisknout nebo okopírovat. Moderní multifunkční tiskárny s pokročilými funkcemi tisku, kopírování a skenování vám mohou tyto činnosti velmi ulehčit.

Jak vybrat vhodnou tiskárnu pro skenování dokumentů

Základem úspěchu je výběr vhodného zařízení, které bude plnit vaše očekávání. Před výběrem konkrétní tiskárny se zamyslete nad tím:

  • jakými funkcemi by měla tiskárna disponovat,
  • jaký způsob propojení s počítačem budete preferovat (drátové připojení přes USB port, propojení přes Wi-Fi, připojení přes hotspot),
  • jaké uživatelské rozhraní preferujete (dotykový nebo tlačítkový displej),
  • jaké funkce skeneru by měla tiskárna mít (úprava naskenovaných dokumentů, převod dokumentů do preferovaného formátu atd.).

Další užitečné rady ZDE.

Dlouhodobý pronájem tiskáren s potřebnými funkcemi – nejsnadnější cesta

Při pořízení tiskárny můžete volit ze dvou variant. Klasika, kterou je zakoupení multifunkční tiskárny, s sebou nese vysoké vstupní náklady, starosti s instalací nebo servisem zařízení i zatížení v podobě dokupování spotřebního materiálu.

Digitalizace jednoduše - pronajměte si tiskárnu, která vám pomůže se skenováním dokumentů

Oproti tomu pronájem tiskáren u společnosti Tomados nabízí výhody, jako je poradenství při výběru vhodné tiskárny, možnost dlouhodobého pronájmu tiskárny na dobu neurčitou, pravidelnou údržbu a servis tiskárny v ceně pronájmu nebo dodávku spotřebního materiálu. Půjčovna tiskáren se zkrátka postará o vše potřebné, vy si jen zvolíte parametry tiskárny. Zapůjčením tiskárny vám odpadne řada starostí. I kdyby se tiskárna rozbila, máte servis vždy při ruce a nemusíte se stresovat tím, že budete delší dobu bez tiskárny, kopírky a skeneru.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru