Home / Půjčky / 5 mýtů týkajících se krátkodobých nebankovních půjček
5 mýtů týkajících se krátkodobých nebankovních půjček

5 mýtů týkajících se krátkodobých nebankovních půjček

Už jste někdy uvažovali o krátkodobé nebankovní půjčce, ale nakonec jste se pro ni nerozhodli? Pak jistě víte, kolik mýtů a polopravd spojených s touto tématikou se šíří především na internetu. My se pokusíme vyvrátit 5 nejznámějších. Přesvědčíme vás o tom, že se v podstatě není zapotřebí nebankovních úvěrů obávat. Jen si člověk musí vše okolo konkrétní půjčky velmi dobře rozmyslet, aby nikomu nenaletěl.

Vše je příliš drahé

Na trhu existuje spousta nebankovních společností, které vám dokážou poskytnout mnohem výhodnější produkty než banky! Stačí se pouze podívat pečlivě na to, jakými charakteristikami se konkrétní krátkodobá půjčka vyznačuje. Prohlédněte si hlavně výši úrokové sazby a případně i nejrůznější manipulační poplatky. Celkový přeplatek si zjistíte během několika minut.

Na peníze si počkáte

Moderní nebankovní úvěry jsou doslova expresní. Potenciální požadovanou sumu u sebe můžete mít během několika málo hodin, v některých případech i minut. Obecně garantují poskytovatelé třeba 12 či 24 hodin.

Složitá legislativa

Kdepak, jen málokterá nebankovní společnost má opravdu složité podmínky! Většina poskytovatelů se naopak snaží smlouvy co nejvíce zjednodušit a v rámci platné legislativy okleštit. Žádnému potenciálnímu klientovi se totiž nechce takto dlouhé texty číst.

Nikomu nelze věřit

Za podmínky, že si prostudujete pečlivě veškeré podmínky související s úvěrovou smlouvou, se není třeba ničeho obávat. Především léty a zákazníky prověřené nebankovní instituce nabízejí kvalitní spolehlivé produkty.

Nesplnitelné podmínky

Spousta nebankovních společností vyžaduje minimální záruky. Často jim postačí pouze potvrzení o aktuální výši příjmu žadatele. Jen u vyšších úvěrů typu nebankovních hypoték je nezbytná záruka v podobě zástavy nemovitosti. Naším tipem, kde si půjčit, je společnost Coolcredit. Podívejte se ostatně na její web a přesvědčte se sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru