Home / Zajímavé tipy / Výhody, které nabízí offshore společnost
Výhody, které nabízí offshore společnost

Výhody, které nabízí offshore společnost

Nevyhovují vám podmínky a prostředí pro podnikání v České republice? Rádi byste možnosti větší daňové optimalizace? Zkuste podnikání v zahraničí a rovnou v daňovém ráji. Jedním z oblíbených řešení výše uvedených problémů je offshore company. Jaké jsou výhody této společnosti a důvody proč si ji založit se dozvíte níže.

Firma na míru podle vašich potřeb

Důvodů proč si založit společnost v daňovém ráji je hned několik. Tou první je jednoduchost s jakou to můžete udělat. Stačí se obrátit na specialisty v zakládání společností v daňovém ráji a máte po starostech. Všechny potřebné kroky k založení firmy v zahraničí udělá společnost za vás. Do rukou dostanete vytvořenou firmu na klíč a nic vám nebude bránit v podnikání. Je to jednoduché a velmi účinné. Níže naleznete další důvody, proč se vám offshore společnost vyplatí.

Výhody, které nabízí offshore společnost

  • Soukromí v ráji

Jednou z hlavních výhod u offshore společnosti je maximální možné soukromí. Nikdo vás nemůže spojit se společností v zahranicí. Vaše jméno nelze vyhledat v obchodním rejstříku. Máte tak absolutní jistotu soukromí a faktu, že pokud se sami nepochlubíte, nikdo o vašem podnikání nebude vědět.

  • Ochrana majetku

Majete společnosti a předmět vašeho podnikání je oddělen a není na sobě závislí. S jednou společností tak provádíte potřebné obchodní aktivity a druhá společnost disponuje majetkem. Máte tak zvýšenou ochranu majetku, kdyby se cokoliv nečekaného stalo. Na tuto možnost myslete již při samotném založení společnosti a promyslete ji do posledního detailu.

  • Daňová optimalizace

V daňovém ráji máte mnohem lepší podmínky pro podnikání. Často je zde nulové danění nebo jen minimálně zatíženo paušální částkou. Možnost daňové optimalizace je jeden z hlavních důvodů, proč si podnikatele zakládají tento typ společností. Pokud chcete udržet poctivě vydělané peníze pod jednou střechou, je offshore společnost možným řešením.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru