Free songs
Home / Zajímavé tipy / Výhody, které nabízí offshore společnost
Výhody, které nabízí offshore společnost

Výhody, které nabízí offshore společnost

Nevyhovují vám podmínky a prostředí pro podnikání v České republice? Rádi byste možnosti větší daňové optimalizace? Zkuste podnikání v zahraničí a rovnou v daňovém ráji. Jedním z oblíbených řešení výše uvedených problémů je offshore company. Jaké jsou výhody této společnosti a důvody proč si ji založit se dozvíte níže.

Firma na míru podle vašich potřeb

Důvodů proč si založit společnost v daňovém ráji je hned několik. Tou první je jednoduchost s jakou to můžete udělat. Stačí se obrátit na specialisty v zakládání společností v daňovém ráji a máte po starostech. Všechny potřebné kroky k založení firmy v zahraničí udělá společnost za vás. Do rukou dostanete vytvořenou firmu na klíč a nic vám nebude bránit v podnikání. Je to jednoduché a velmi účinné. Níže naleznete další důvody, proč se vám offshore společnost vyplatí.

Výhody, které nabízí offshore společnost

  • Soukromí v ráji

Jednou z hlavních výhod u offshore společnosti je maximální možné soukromí. Nikdo vás nemůže spojit se společností v zahranicí. Vaše jméno nelze vyhledat v obchodním rejstříku. Máte tak absolutní jistotu soukromí a faktu, že pokud se sami nepochlubíte, nikdo o vašem podnikání nebude vědět.

  • Ochrana majetku

Majete společnosti a předmět vašeho podnikání je oddělen a není na sobě závislí. S jednou společností tak provádíte potřebné obchodní aktivity a druhá společnost disponuje majetkem. Máte tak zvýšenou ochranu majetku, kdyby se cokoliv nečekaného stalo. Na tuto možnost myslete již při samotném založení společnosti a promyslete ji do posledního detailu.

  • Daňová optimalizace

V daňovém ráji máte mnohem lepší podmínky pro podnikání. Často je zde nulové danění nebo jen minimálně zatíženo paušální částkou. Možnost daňové optimalizace je jeden z hlavních důvodů, proč si podnikatele zakládají tento typ společností. Pokud chcete udržet poctivě vydělané peníze pod jednou střechou, je offshore společnost možným řešením.

O Makawiel

Nahoru