Free songs
Home / Finance / S americkou nebankovní hypotékou se dostanete k penězům opravdu snadno a rychle

S americkou nebankovní hypotékou se dostanete k penězům opravdu snadno a rychle

Odmítla Vám banka půjčit peníze, kvůli nízkým příjmům, či záznamu v registru?  Nechcete bance dokládat, proč si hypotéku berete? Nebo zkrátka jen potřebujete získat peníze opravdu snadno a rychle, bez zdlouhavého papírování? Pro všechny tyto případy se perfektně hodí americká nebankovní hypotéka, která Vám poskytne peníze mnohem rychleji a snadněji, než banka.

Americká nebankovní hypotéka je půjčkou oproti zástavě nemovitosti, která je poskytována nebankovní společností. Tedy takovou, která nepodléhá kontrole ČNB. To je ale obrovskou výhodou, protože díky tomu ji získáte za velmi výhodných podmínek. Nečeká Vás totiž žádné zdlouhavé vyřizování a dokládání všeho možného. To jediné, co potřebujete, aby Vám americká nebankovní hypotéka byla poskytnuta, je věk od 18 do 80 let a zástava nemovitosti. ta může být jakéhokoliv druhu a velikosti, od garáží, přes chaty a chalupy, byty, rodinné domy, až po bytové domy, či komplexy kanceláří. Nemusí přitom jít pouze o nemovitost ve Vašem vlastnictví, ale můžete přizvat někoho, jako ručitele.

S americkou nebankovní hypotékou se dostanete k penězům opravdu snadno a rychle

Jaké jsou rysy americké nebankovní hypotéky?

  • žádné poplatky předem – odhad ceny nemovitosti zdarma
  • poskytnutí až 70% částky z odhadované ceny nemovitosti určené k zástavě
  • půjčka oproti zástavě jakékoliv nemovitosti
  • nízký úrok již od 4 % p. a. a nízké měsíční splátky
  • doba splácení volitelná až 30 let
  • předčasné splacení po celou dobu hypotéky bez sankcí

 

Je velmi důležité si dobře promyslet, zda budete schopni hypotéku splácet, abyste se nedostali ještě do větších finančních potíží. Z těch Vám ale naopak může také americká nebankovní hypotéka pomoci. Peníze totiž můžete použít opravdu na cokoliv, včetně vyplacení exekuce, či konsolidace půjček, kte1313ré Vás každý měsíc tíží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Michal Kuchar

Nahoru