Free songs
Home / Finance / Vyberte si nejlepší z malých půjček díky našemu srovnání
Vyberte si nejlepší z malých půjček díky našemu srovnání

Vyberte si nejlepší z malých půjček díky našemu srovnání

Zvolit si ten opravdu nejlepší mikroúvěr na současném trhu? To je spoustu počítání a přemýšlení, každý to jistě zná sám z vlastní zkušenosti. Desítky možností, desítky variant – a každá je vlastně svým způsobem lákavá. Vybrat si je proto docela těžké, podmínky na trhu se mění doslova každý den. Tedy, co platilo před rokem, nemusí dnes platit už vůbec a naopak. Vyplatí se proto svěřit do rukou odborníků, kteří trh pravidelně sledují a mohou tak poradit doslova obratem. Navíc, kvalifikovaných rad není určitě nikdy dost, a to platí vlastně vždy a všude, že?

Představme si dvě zajímavé varianty menších půjček

Prověřené firmy, které nabízejí malé půjčky, jsou k vidění doslova na každém rohu. I proto je zapotřebí mezi nimi volit opravdu pečlivě, protože nejde vždy jen o to, jaké úrokové sazby jsou zde nabízeny. Na zřetel musíte vzít i řadu dalších atributů těchto půjček. A které z nich tu hrají hlavní úlohu?

  • Pojištění schopnosti splácet. Už jen pro ten klid duše musí být v nabídce, jinak ruce pryč!
  • Možnost snížit pravidelnou měsíční splátku. Nenadálé výdaje dokáží zruinovat peněženku.
  • Důvěryhodnost poskytovatele. Reference jsou tu hodně důležité, působí na trhu už více let?

Pojďme si provést rámcové srovnání dvou různých půjček, které určitě ocení každý, kdo na peníze spěchá – a chtěl by je obdržet na svůj účet ideálně ještě dnes. Tou první bude BB půjčka, jako číslo dvě se představí Kamali půjčka (dříve Japonská). Která z nich vyjde z celkového měření sil jako vítěz? Počkejme si na řeč čísel!

Vyberte si nejlepší z malých půjček díky našemu srovnání

Název BB půjčka Kamali půjčka
Možný rozsah 1 až 45 tisíc korun 1 až 250 tisíc korun
Splátkový kalendář 7 dnů až 12 měsíců (tj. 1 rok) 30 dnů až 84 měsíců (tj. 7 let)
RPSN od 214,3 %  48,3 %

 

Klasická půjčka před výplatou? V tomto duelu jasně vítězí značka Kamali. Velmi vysoké RPSN u BB půjčky (RPSN zahrnuje úrok a poplatky dohromady) značí, že tahle půjčka asi nebude patřit mezi ty nejvýhodnější. Na druhou stranu, splátkový kalendář lze rozložit jen na týden. Kamali ale nabízí skutečně bezkonkurenční nabídku a je pravdou, že jako nebankovní půjčka je v hodnocení na trhu velmi vysoko. Rozhodně dosáhne bez problémů na jednu ze symbolických medailí, což už jistě o něčem svědčí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru