Home / Novinky / Jaké finanční produkty jsou na finančním trhu dnes populární?
Jaké finanční produkty jsou na finančním trhu dnes populární?

Jaké finanční produkty jsou na finančním trhu dnes populární?

Finanční trh je dnes velice hojně navštěvované místo. Lidé si totiž dnes s oblibou půjčují, respektive v mnoha životních situacích nemají ani na výběr a půjčit si opravdu musí. Často po půjčkách sahají ve chvíli, kdy se jim pokazí elektrický spotřebič v domácnosti nebo kdy chtějí uhradit zálohu na dovolenou, na kterou se tak moc těšili. Samozřejmě se k půjčkám uchylují i v jiných životních situacích. Ostatně finanční trh není jenom o půjčkách, ale také o jiných finančních produktech, jako je pojištění či spoření.

Jelikož je finanční trh tak atraktivní místo, vybrali jsme dva finanční produkty, které jsou dnes právě na finančním trhu populární. Jaké dva finanční produkty to jsou?

Osobní půjčky

O osobní půjčky je zájem zejména. Jak jsme zmínili, lidé po nebankovních půjčkách sahají dnes a denně. Ano, čtete dobře – po nebankovních půjčkách. Bankovní půjčky už nejsou pro lidi tak atraktivní, a to hlavně proto, že trvá déle, než dojde k jejich vyřízení a schválení. Nicméně i nebankovní půjčky jsou jedna velká skupina. Po jaké sáhnout, pokud byste o ni měli zájem?

Rozhodně doporučujeme osobní půjčku poskytovanou společností PROFI CREDIT, v rámci které je možné půjčit si až 166 tisíc korun. Takové peníze pak můžete použít třeba na rekonstrukci domu nebo na koupi nového vozidla.

Podnikatelské půjčky

Dále jsou velice atraktivní podnikatelské půjčky, tedy půjčky určené podnikatelům. O takové půjčky žádají podnikatelé ve chvíli, kdy se jejich firemní kapitál dotýká dna nebo kdy chtějí rozšířit firmu o nové prostory či nové zaměstnance. I v takovém případě doporučujeme obrátit se na firmu PROFI CREDIT, která kromě nebankovních osobních půjček nabízí i podnikatelské půjčky, v rámci kterých si mohou podnikatelé podnikající déle jak půl roku půjčit až čtvrt milionu korun.

Už jste o jeden z oblíbených finančních produktů požádali nebo k tomu zatím nebyla příležitost či důvod?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru