Home / Nezařazené / Rychlá půjčka ano nebo ne?Jaké jsou její výhody a úskalí?

Rychlá půjčka ano nebo ne?Jaké jsou její výhody a úskalí?

S rychlou půjčkou už se snad každý setkal. Ať už osobně nebo jen z povzdálí, nebudeme však daleko od pravdy když řekneme, že pokaždé měl při tom maličko smíšené pocity. Právě dnešní uspěchaná doba, ve které v televizi neslyšíme jiné pojmy než je exekuce, neschopnost splácet, zabavení majetku a další pojmy, z kterých až mrazí dává vzniku mnoha pochybám, které v nás hlodají jako červíček pochybnosti – vzít či nevzít si rychlou půjčku? Přitom zcela postačí, když se budete držet pár důležitých tipů a rad, které ve vás červíčka pochybnosti jistě maličko utlumí ne-li zaženou.

Proč se rozhodnout pro rychlou půjčku?

Rychlá nebankovní půjčka je tady téměř pro všechny. Rozhodnout byste se pro ni měli zvláště ve velmi kritických případech, kdy vám nezbyly peníze do výplaty a vy potřebujete financovat velice důležitou věc. Problém však nastane hned v pojmu nezbytnost vzít si půjčku. Jelikož každý má priority nastavené maličko jinak. Pro někoho tak může být opravdu důležitou a nezbytnou věcí rozbitá pračka, pro jiného třeba koupě nejnovějšího modelu mobilního telefonu. Ale o tom později.
Nepopiratelnou výhodu rychlé nebankovní půjčky je rychlost, kterou dorazí půjčené peníze na váš účet. Nebankovní rychlé půjčky si můžete sjednat online, tím pádem nemáte potřebu obíhat banky, řídit se jejich zavírací dobou a ušetřit tak můžete spoustu času.
Další výhodou je i fakt, že pokud potřebujte v uvozovkách je pár tisícovek, bylo by zbytečné dlouhé papírování u bankovních společností. Oceníte i fakt, že si nemusíte půjčovat od rodičů nebo přátel, kteří by mohli špatně pochopit, že se nacházíte ve finanční tísni,přitom vy potřebujete jen pár tisícovek.

Kdy se vyplatí vzít si rychlou půjčku?

Rychlá půjčka znamená rychlé peníze, které však musíme i rychle vrátit. Někdo si tak začne myslet, že je braní rychlé půjčky dalším hřebíkem do pomyslné rakve neschopnosti splácet. To ovšem není vždy pravda. Rychlé půjčky jsou tady na rychlé vyřešení kritické situace. Vyplatí se vám ji vzít především tehdy, když se vám pár dní před výplatou přihodí katastrofa v domácnosti, třeba když se vám rozbije bojler na ohřev teplé vody. Vy však ke konci výplaty nemáte peněz na rozhazování, protože jste pořídili dětem kolo, zaplatili dovolenou nebo nový kroužek a se zkaženým bojlerem jste teda rozhodně nepočítali. Zároveň však víte, že za pár dní budete mít výplatu, z které byste mohli onen zkažený bojler financovat. Problémem je tedy oněch pár dní, kdy finance nemáte. A na to si jednoduše můžete sjednat rychlou půjčku. Zajistíte tak rodině komfort v podobě teplé vody a peníze po výplatě hned vrátíte. Nemusíte si tak půjčovat od rodiny nebo přátel, ani se nemusíte sprchovat pod studenou vodou.

Kdy rychlou půjčku rozhodně nebrat?

Rychlou půjčku si rozhodně neberte na nedůležité věci. Jak už jsme výše zmínili, když peníze na nejnovější model mobilního telefonu nemáte nyní, je malá pravděpodobnost, že je budete mít v příštím měsíci. A když ano, tak mobilní telefon klidně počká, je tedy zbytečné brát si rychlou nebankovní půjčku.
To platí i v jiných případech, protože pokud peníze nemáte a víte, že k nim nepřijdete jako slepý k houslím ani v příští měsíci, je velice pravděpodobné, že rychlou půjčku nebudete moci splatit. Půjčku se potom budete snažit splatit další půjčkou a to už jste na nejlepší cestě k neschopnosti splácet.
Pojďme si to tedy shrnout! Rychlou nebankovní půjčku si klidně můžete vzít, pokud si ji sjednáte u solidní společnosti. Tu mimo jiné poznáte tím, že po vás nebude chtít žádné poplatky předem a její úroky budou v normě. Při braní rychlé půjčky také musíte vzít v potaz vaši situaci, kdy si položíte základní otázku : „budu nebo nebudu schopen půjčku splatit“? Rychlou nebankovní půjčku u solidní společnosti si můžete vzít i na stránkách FASTFIN.CZ.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru