Home / Nezařazené / Nový ročník křišťálové lupy je tu!
Nový ročník křišťálové lupy je tu!

Nový ročník křišťálové lupy je tu!

Již jedenáctý ročník velké internetové ankety českého internetu jetu. Křišťálová Lupa je ocenění, které je udělováno již od roku 2006. Oceňuje zajímavé služby, projekty, a osobnosti českého internetu.

A kdo vlastně určí, kdo bude do soutěže nominován? No třeba právě vy. Nominace totiž navrhuje široká veřejnost, a to od 19. července, až do neděle 28. srpna. Tuto nominaci je možno provést na webových stránkách ankety, kterou najdete zde. Na této stránce poté stačí vyplnit nominační formulář, který naleznete zde.

O tom kdo v anketě zvítězí, pak bude rozhodovat jak internetová veřejnost, která dostane na starosti kategorie Cena popularity, Internetové obchodování, Nástroje a služby, Zajímavé weby, One (wo)men show.

Hodnotit však budou samozřejmě i odborníci. Odborná porota bude mít na starosti kategorie Projekt roku, Osobnost roku, Anticena, E-commerce inspirace, Marketingová, inspirace, Obsahová inspirace, Globální projekty českých tvůrců, a Veřejně prospěšná služba. Odborná porota je složena z významných osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa.

Pro vlastníky a provozovatele projektů je tak jako každý rok připraven speciální nominační formulář, který je k nalezení zde. Zde je možno přidat informace a argumenty, které by mohli přesvědčit experty k tomu, aby byl projekt zařazen do hlasování.

Finální hlasování celé soutěže proběhne od 26. září, do 7. listopadu. Vyhlášení výsledků poté bude probíhat v Divadle Archa a to 1. prosince, kdy také budou ceny předávány. Pro vítěze znamená cena velkou prestiž právě ve vodách českého internetu. Ocenění je důležité jako zpětná vazba od zákazníků a uživatelů, ale také jako ocenění kvality práce, kterou autor projektu odvádí. Vítěz získá popularitu i určitou finanční odměnu. Pokud i vy vlastníte projekt, který považujete za natolik kvalitní, aby mohl soupeřit o zisk tohoto ocenění, neváhejte a přihlaste se.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Vojtěch Sedláček

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru