Home / Zajímavé tipy / Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikání

Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikání

Založení firmy je velkým okamžikem, jde o nastartování snu, který se mění v realitu. Se vznikem firmy přichází mnoho záležitostí, které je třeba začít řešit, obvykle jde hlavně o záležitosti týkající se klientů.

Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikáníDrtivá většina firem v tuzemsku i zahraničí potřebuje pro své potřeby vlastní vozový park. Vozy jsou potřeba neustále, za dojížděním za klienty, případně pro stěhování, dodávání zásilek či převoz nezbytného materiálu. Právě vozový park se hned zpočátku ukáže jako jeden k klíčových výdajů, se kterým se musí každá firma nějak vypořádat. Dříve si většina firem pořizovala vlastní vozy, což je často na dlouhou dobu zadlužilo. V dnešní době však stále více firem využívá půjčení dodávky, což se osvědčilo jako nejlepší varianta.

Výhody vypůjčení dodávky

Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikáníVypůjčení dodávky výrazně sníží náklady firmy, nejlevnějším poskytovatelem u nás je půjčovna užitkových vozů Praha – Fibo Trading s.r.o., jejíž ceny začínají na 390 Kč za den. Dokonce i při pravidelném půjčování jde o minimální cenu, za kterou si lze vozy půjčovat. Půjčování vozů nijak nesnižuje prestiž firmy, ale naopak, jedná se o moderní vozidla ve skvělém technickém stavu a bez jakýchkoliv polepů.

Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikáníDalší skvělou věcí je, že se nemusí řešit všechny záležitost kolem vozu, kterých je opravdu mnoho. Je třeba platit silniční daň, povinné ručení, dbát na technický stav vozu, chodit na technické prohlídky, platit dálniční známky a mnoho dalšího. Tyto všechny starosti s půjčováním dodávky odpadnou a bude tak více času na práci nebo na zábavu. Čím delší pronájem navíc zvolíte, tím nižší jsou ceny.

Dodávky i minibusy

Půjčování užitkových vozů výrazně sníží náklady při podnikáníAčkoliv si v souvislosti s dodávkou většina lidí představí jen firmy, může si je bez problémů zapůjčit kdokoliv. Pokud potřebujete přepravit jakékoliv věci, nebo se třeba přestěhovat, můžete si za nízkou cenu půjčit dodávku na celý den. Populární volbou jsou také minibusy. Pronájem minibusu je rovněž velmi levný a lze ho naplno využít jak pro firmu, tak například i pro parádní rodinnou dovolenou. Vozy disponují kvalitním pojištěním, GPS vyhledáváním a také asistenční službou. Půjčovna dodávek nabízí široké možnosti každému a pokud potřebujete užitkový vůz i vy, nic vám nebrání si těchto výhod užívat také.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru