Home / Pojištění / ERGO nabízí pilotům jistoty. Kvalitní pojištění lze sjednat i pár minut před odletem!
ERGO nabízí pilotům jistoty. Kvalitní pojištění lze sjednat i pár minut před odletem!

ERGO nabízí pilotům jistoty. Kvalitní pojištění lze sjednat i pár minut před odletem!

Držitelů pilotních průkazů rychle přibývá a bylo otázkou času, kdy se na tuto početnou cílovou skupinu zaměří pojišťovny. Pojištění pilota sice není nedílnou součástí všech portfolií, ale některé pojišťovny ho přeci jen nabízí. Piloti si můžou oddechnout, protože s nabídkou kvalitního pojištění přišla pojišťovna ERGO.

Pojištění pilota je určeno pro rekreační i profesionální piloty, instruktory a žáky. Umožňuje pojištění pro případ škod, které by svým jednáním způsobili na vypůjčeném letadle. Pozor – nekryje škody způsobené provozem letadla.

Pojištění odpovědnosti pilotů online začíná platit bezprostředně po uhrazení pojistného (v případě platby kartou okamžitě) a poskytuje komplexní ochranu s volitelným limitem pojistného plnění ve výši od 50 tis. do 600 tis. Kč. Jednotná spoluúčast je pouze 10 %.

ERGO nabízí pilotům jistoty. Kvalitní pojištění lze sjednat i pár minut před odletem!

Pojištění pro piloty platí pro letadla registrovaná v členských zemích Mezinárodní organizace pro civilní letectví. Termín letadlo zahrnuje letouny, kluzáky a rotorová letadla (vrtulníky) ve smyslu přílohy 2 Leteckého předpisu L7 vydaného Ministerstvem dopravy ČR dle §102 zákona č. 49/1997 Sb., o civilním letectví. Vztahuje se také na ultralehké letouny, vrtulníky a motorové vírníky.

Pojišťovna ERGO nabízí pojištění odpovědnosti pilota ve dvou variantách, a to bez i včetně připojištění finančních škod. Smlouvu lze uzavřít na dobu určitou nebo na dobu neurčitou s automatickým prodlužováním.

K výhodám pojištění pro piloty patří jednotné pojištění pro piloty a instruktory v jedné smlouvě (v základní ceně), pojištění žáka bez příplatku, celosvětová platnost a možnost online sjednání.

ERGO nabízí pilotům jistoty. Kvalitní pojištění lze sjednat i pár minut před odletem!

Pojišťovna ERGO je na trhu již přes 20 let (od roku 1994 jako pojišťovna Victoria) a nabízí široké portfolio pojistných produktů. V nabídce nechybí životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru