Home / Novinky / DRFG Davida Rusňáka a Kometa Brno patří k sobě
DRFG Davida Rusňáka a Kometa Brno patří k sobě

DRFG Davida Rusňáka a Kometa Brno patří k sobě

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka pochází z Brna, proto spojení s hokejovou Kometou je na místě. Funguje už několik let a není to pouze o tom, že se hala Rondo přejmenovala na DRFG Arénu. Díky podpoře skupiny se klub neustále rozvíjí a také dále posouvá. Nově tomu přispěje také generální partnerství se značkou podílových investičních fondů CZECH FUND, která spadá do portfolia skupiny.

Na konci letošního února měl premiéru dokumentární film Z nebe do pekla a zpět. Dokument pojednává o historii brněnské klubu od roku 1953 až do současnosti. Název je více než výstižný, Kometa toho za tu dobu zažila opravdu hodně, od úspěchů až po pády na samotné dno. Dokázala se ale zvednout a v roce 2017 získala po 51 letech extraligový titul. O rok později ho vyhrála znovu a naše investiční skupina DRFG je právem pyšná, že pomohla brněnskému mančaftu vrátit se zpátky na vrchol.

Spojení mezi DRFG a Komety funguje nejen na ledě

Partnerství mezi Kometou a DRFG není pouze o spolupráci na ledě. Nespojuje nás také pouze Brno, ale stejné hodnoty, které Kometa vyjadřuje sloganem Kometa je rodina a DRFG má rodinná společnost zase ve svém názvu. Proto společné aktivity přesahují pouze tu sportovní stránku. To dokazuje například každoroční deštníková akce na České ulici v centru Brna. Více než dvě stě deštníků viselo několik měsíců viselo v centru Brna a část z nich, kterou podepsali brněnští hokejisté, putovala do aukce. Výtěžek z ní, což bylo 67 tisíc korun, pomohl dětem s autismem a také lidem mentálně postiženým.

Kometa bez diskuzí míří za třetím titulem v řadě a její partnerství se skupinou DRFG Davida Rusňáka ukazuje, jak může taková spolupráce pomáhat a zlepšovat život v regionu. Není to jen o byznysu a investicích, dluhopisech, podílových fondech, je to také o rozvoji místa, kde skupina působí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru