Free songs
Home / Novinky / V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?
V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?

V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?

O franšízovém podnikání jste jistě slyšeli. Jedná se o způsob podnikání založený na licenčních smlouvách, díky kterému lze do světa podnikání vstoupit s menším rizikem a s cizí, už dobře známou značkou. Mnozí podnikatelé rádi tomuto způsobu podnikání říkají “nástup do už rozjetého vlaku”. V České republice je franchising velice oblíbený, to ostatně dokazuje to, že franšízových konceptů a franšízových sítí neustále přibývá. Aktuálně je v Česku více jak dvě stě padesát franšíz.

Ještě před deseti lety na českém trhu působilo sotva sto padesát franšíz, nyní se jejich počet zvedl o stovku. Lidi dnes franšízové podnikání opravdu láká, o tom není pochyb. Stále více oblíbené jsou franšízy v oblasti gastronomie. Lidé si moc dobře uvědomují, že jídlo tu bylo, je a bude. Stále větší zájem však roste i o vzdělávací projekty.

Z nedávných průzkumů vyplývá, že roste zájem i o franšízy nabízející finanční služby.

Znáte Maple Bear?

Jak jsme zmínili, nadmíru atraktivní jsou franšízy spadající do oboru gastronomie. Poté jsou na vzestupu i vzdělávací projekty, jako je například franšíza Maple Bear. Už jste se s ní setkali? Tato značka, která v plném znění zní Maple Bear Canadian, je jednou z nejrychleji rostoucích vzdělávacích značek v České republice. Pokud bychom se na ni měli podívat z celosvětového hlediska, řekli bychom, že zahrnuje skoro čtyři stovky mateřských, základních a také středních škol.

Tento franšízový koncept slibuje ne všední vzdělávání, ale vzdělávání jiné, které má podporovat rozvoj kompetencí, jež budou zásadní v budoucnu, má podporovat i tvořivost, počítačovou gramotnost a kritické myšlení.

I Extéria Market je skvělá investice

Upusťme však od franšíz gastronomických a vzdělávacích. Skvělou franšízou je také franšíza Extéria Market, která je opravdu jedinečnou investicí. Jedná se o poskytovatele služeb v oblasti BOZP a PO.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru