Home / Novinky / V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?
V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?

V Česku stále přibývá franšízových sítí. Kolik jich u nás už je?

O franšízovém podnikání jste jistě slyšeli. Jedná se o způsob podnikání založený na licenčních smlouvách, díky kterému lze do světa podnikání vstoupit s menším rizikem a s cizí, už dobře známou značkou. Mnozí podnikatelé rádi tomuto způsobu podnikání říkají “nástup do už rozjetého vlaku”. V České republice je franchising velice oblíbený, to ostatně dokazuje to, že franšízových konceptů a franšízových sítí neustále přibývá. Aktuálně je v Česku více jak dvě stě padesát franšíz.

Ještě před deseti lety na českém trhu působilo sotva sto padesát franšíz, nyní se jejich počet zvedl o stovku. Lidi dnes franšízové podnikání opravdu láká, o tom není pochyb. Stále více oblíbené jsou franšízy v oblasti gastronomie. Lidé si moc dobře uvědomují, že jídlo tu bylo, je a bude. Stále větší zájem však roste i o vzdělávací projekty.

Z nedávných průzkumů vyplývá, že roste zájem i o franšízy nabízející finanční služby.

Znáte Maple Bear?

Jak jsme zmínili, nadmíru atraktivní jsou franšízy spadající do oboru gastronomie. Poté jsou na vzestupu i vzdělávací projekty, jako je například franšíza Maple Bear. Už jste se s ní setkali? Tato značka, která v plném znění zní Maple Bear Canadian, je jednou z nejrychleji rostoucích vzdělávacích značek v České republice. Pokud bychom se na ni měli podívat z celosvětového hlediska, řekli bychom, že zahrnuje skoro čtyři stovky mateřských, základních a také středních škol.

Tento franšízový koncept slibuje ne všední vzdělávání, ale vzdělávání jiné, které má podporovat rozvoj kompetencí, jež budou zásadní v budoucnu, má podporovat i tvořivost, počítačovou gramotnost a kritické myšlení.

I Extéria Market je skvělá investice

Upusťme však od franšíz gastronomických a vzdělávacích. Skvělou franšízou je také franšíza Extéria Market, která je opravdu jedinečnou investicí. Jedná se o poskytovatele služeb v oblasti BOZP a PO.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru