Home / Zajímavé tipy / Kde i kamery selžou, nastupují fotopasti
Kde i kamery selžou, nastupují fotopasti

Kde i kamery selžou, nastupují fotopasti

Kamery byly dlouhou dobu považovány za nejlepší bezpečnostní prvek, dokázaly vždy monitorovat objekt a celý záznam pečlivě ukládat na pásku nebo na pevný disk. Postupem času se ovšem ukázaly v mnoha případech jako neefektivní. Vyžadují, aby je někdo sledoval, mohou být jen v místě, kde je elektrický zdroj, jsou snadno rozpoznatelné a neupozorní vás na nezvaného návštěvníka.

Kde i kamery selžou, nastupují fotopastiTo jsou důvody, proč je v současné době hojně nahrazují fotopasti. Fotopast je malé a nenápadné zařízení, kterého si nikdo nevšimne. Už jenom to je nesporná výhoda, nacházejí se v maskovaném a vysoce odolném kytu, kde dokáží ve venkovních podmínkách spolehlivě fungovat po celý rok. Fotopasti nezaznamenávají dlouhý videozáznam, jako je to u kamer, ale jen tehdy, pokud se do snímaného objektu někdo přiblíží. Při prohlížení záznamu tedy nebudete dlouhé hodiny sledovat zbytečnou vatu, ale přímo snímky nebo videozáznamy lidí či zvířat, které se o objektu dostaly.

Skvělé výhody fotopastí

Fotopasti lze umístit i na místo, kde není elektrický zdroj, na baterie dokáží fungovat velmi dlouho. Lze je tedy využít prakticky všude, skvěle se využijí na velkém pozemku, kde není žádný zdroj elektřiny, například v sadech, v lesích aj. Hojně je využívají i myslivci a lesníci, myslivci s nimi zaznamenají výskyt škodné zvěře i pytláků, lesníci zase mohou snadno přijít na to, kdo jim krade dřevo.

Používají je profesionální bezpečnostní agentury po celém světě, ale také běžní lidé, kteří chtějí mít pozemek stále pod kontrolou. Fotopast stačí umístit na pozemek a následně už jen budete vědět, že vás střeží moderní technologie, které nic neunikne. Možná se budete divit, kdo všechno vám chodí po pozemku, když nejste doma nebo když spíte. Nezjistíte to do té doby, dokud si fotopast nepořídíte, za příjemné ceny je můžete pořídit přímo v eshopu.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru