Home / Novinky / Vybrat správný jádrový vrták není jen tak

Vybrat správný jádrový vrták není jen tak

Pokud chceme vyvrtat do plechu či kovové desky otvor o velkém průměru, klasický vrták nám stačit nebude. Jednak by takové vrtání bylo značně nepřesné, a navíc tak široké vrtáky nejsou pro ruční vrtačky ani k dispozici. Řešení je v takovém případě jediné – kvalitní jádrový vrták, který nemusí odvrtávat celou hmotu kovu, ale vyřízne pouze okraj otvoru. Vrtání je tak daleko přesnější a mnohem méně namáhavé. Ať už jste kutil, řemeslník nebo prodejce nářadí, jistě víte, že s neznačkovým vrtákem žádnou slávu neuděláte. Nekvalitní vrták se brzy ztupí či poškodí a bude nutné si koupit nový. Nakonec tak utratíte mnohem více, než kdybyste si hned na začátku koupili kvalitní jádrový vrták, například od německé firmy Karnasch, jejíž výrobky do ČR dováží firma Cominvest CZ.

Cominvest CZ je výhradním dovozcem značky Karnasch a 20 dalších evropských značek

Jádrové vrtáky do kovu od značky Karnasch jsou velice oblíbené řemeslníky po celém světě díky své přesnosti, kvalitě a trvanlivosti. Firma Cominvest CZ je jejich výhradním dovozcem do ČR a dodává je do více než 270 obchodů a 500 firem, společně s širokým sortimentem dalších nástrojů, nářadí, řezných a brusných kotoučů či prostředků na čištění laku auta. Kromě jádrových vrtáků Karnasch se v sortimentu Cominvest CZ setkáte i s kvalitní německou auto kosmetikou Autosol, vrtačkami Rotabroach, výrobky Airtec, vrtáky a kotvy KEIL, a mnoha dalších. Celkem je Cominvest výhradním dovozcem více než 20 značek kvalitního nářadí a nástrojů.

O kvalitu jde především

Před 30 lety, kdy začala úspěšná cesta Cominvestu jako malé rodinné firmy, se její majitelé rozhodli vsadit na kvalitu. Pečlivě si vybírají, od kterého výrobce budou kupovat své zboží a jejich přísným sítem projdou jen značky, které nabízejí vysoce kvalitní produkty s rozumným poměrem výkonu a ceny.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru