Home / Novinky / Je možné si vydělávat kurzovým sázením?

Je možné si vydělávat kurzovým sázením?

Komu by se v dnešní době nehodila nějaká ta koruna navíc? Jednou z poměrně často opomíjených možností, jak si přivydělat, je kurzové sázení na výsledky sportovních zápasů. Možná jste již kurzové sázení vyzkoušeli a připadá vám, že se tímto způsobem vydělat nedá, opak je ale pravdou. Podívejte se na sázkové kanceláře, ty vydělávají celkem slušně, nebo ne? Jak je tedy možné, že většina sázkařů je dlouhodobě ve ztrátě?

Proč sázkové kanceláře vydělávají, zatímco sázkaři ne?

Je to tím, že kurzy jsou nastaveny tak, aby byly pro sázkovku výhodnější. Budete-li mít zápas, kde je pravděpodobnost výhry přesně padesát procent, kurz bude nikoli 2:2 ale například 1,8:1,8 takže ať už vyhraje kdokoli, vydělá sázková kancelář. V případě, že je jeden celek favoritem, je kurz na něj mnohem nižší a na jeho soupeře zase mnohem vyšší, ale nikdy není jejich součet takový, aby se vám vyplatilo vsadit na oba současně. To, co byste vyhráli, bude vždy méně, než jste vsadili.

Jak porazit sázkovou kancelář v jejich vlastní hře

Abyste dokázali tuto nepříznivou situaci zvrátit, je potřeba využít chyb, které bookmaker udělá. Ani oni totiž nejsou neomylní a poměrně často se spletou, když označí za favorita někoho, kdo nakonec prohraje. Pokud takový podhodnocený zápas objevíte, můžete vsadit na domnělého outsidera s vysokým kurzem a v případě výhry inkasovat tučný zisk. Jistě, nevyhrajete vždy, ale vaše výhry budou vždy větší než prohry. Snadno si tak můžete vytvořit přivýdělek z domova, který vám bude poskytovat pravidelný pasivní příjem. Pokud navíc nechcete hledáním výhodných kurzů strávit příliš mnoho času, můžete využít služeb některého ze sázkových poradců, kteří tuto práci udělají za vás. Vy pouze vsadíte tipy, které vám připraví a pak už si budete jen užívat skvělé zábavy a pravidelného přivýdělku.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru