Home / Finance / Investiční zlato: Moderní forma dárku pro známé a rodinné příslušníky
Investiční zlato: Moderní forma dárku pro známé a rodinné příslušníky

Investiční zlato: Moderní forma dárku pro známé a rodinné příslušníky

Zkušení investoři dobře vědí, že zlato patří k velmi jistým investičním příležitostem. Neriskují u něj ztrátu peněz, protože jeho cena v dlouhodobějším horizontu neustále roste. Na zlato nemá vliv ani inflace, která jinak může výrazně znehodnocovat klasické peníze. Na investiční zlato lze ale pohlížet i jiným způsobem, a sice jako na originální dárek pro vaše známé a příbuzné. V tomto směru se dnes nabízí poměrně rozmanitá škála produktů.

Investiční zlato se hodí při mnoha událostech

Zlaté mince a medaile jako dárky ocení snad úplně každý. Rozhodně neskončí někde v odpadkovém koši, potažmo zahrabané ve skříni. Pakliže je zvolíte třeba jako dárky pro muže a budou mít vyšší nominální hodnotu, oslavenci je pak mohou v případě potřeby v budoucnu výhodně zpeněžit a vylepšit si svoji finanční situaci.

Koupě a prodej investičního zlata jsou v současnosti poměrně snadnou záležitostí, využít se k tomu dají specializované internetové obchody. V nich navíc najdete bohatý sortiment zboží, které je přímo ideální pro slavnostní události, jakými jsou narozeniny, výročí svatbysvátek apod. Na zlaté mince se dají vyrazit jménaznamení zvěrokruhu, ale také například titul, což se hodí v okamžiku, kdy váš potomek dokončí vysokou školu a budete mu k této příležitost chtít věnovat něco na památku.

Výběr zlatých mincí se dá podřídit vaší finanční situaci

Investiční zlato se dá v podobě mincí a slitků koupit už doslova od pár set korun, investovat však lze i mnohem více, nejcennější zlaté mince stojí klidně více než jeden milion korun. Záleží tak jen na vás, jak hodnotný dárek chcete někomu z vaší rodiny, známému, kolegovi z práce nebo věrnému obchodnímu partnerovi věnovat. Důležité však je, že jde vždy o originální dar, který drtivou většinu lidí náramně překvapí a ohromí. A to je u dárků podstatné. Zapomeňte na fádní a nudné dárky, na něž jste byli zvyklí doposud.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru