Home / Finance / Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější
Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Zvolit si nejatraktivnější nebankovní půjčku, díky které dostojíte svým finančním závazkům a v naprostém poklidu ji pak splatíte. Vše bez nervů, bez zbytečných emocí, s radostí. V dnešní době je na našem trhu tak pestrý výběr, že se snad ani nedá uvažovat o tom, že byste už teď neměli nějaké zajímavé tipy. Ale jak si vybrat tu jednu jedinou půjčku, která bude tou nejlepší? Existuje nějaký univerzální návod? Bohužel ne – ale na druhou stranu – můžete si nechat dobře poradit od skutečných odborníků.

Pojďme provést rámcové srovnání dvou půjček

Když si nevíte rady, je prostě nutné se někoho zeptat – ideálně toho, kdo oboru, v němž si nejste zcela jistí, dobře rozumí. A to platí i o světě půjček, pokud nemůžete najít tu nejvýhodnější nebo nevíte, podle čeho hledat, zeptejte se na odpověď profesionálů. Je to vlastně jednoduché a nemusíte ani nikam telefonovat. Není samozřejmě nutná ani osobní schůzka, protože kontakt zkrátka proběhne prostřednictvím internetu. A bude vlastně i dost krátký, nemusíte přeci u počítače prosedět dlouhé hodiny, když k tomu není ani žádný závažný důvod.

V dnešním duelu se představí Smart půjčka a Profi Credit. V čem se tyto dva úvěry konkrétně liší? Jakou mají úrokovou míru, jak lze nastavit splátkový kalendář? Nebojte, vše potřebné se dozvíte…

Název půjčky Smart půjčka Profi Credit
Možný rozsah 5 až 50 tisíc korun 4999 až 166 000 korun
Doba splatnosti 13 měsíců 12 až 60 měsíců (tj. pět let)
Úrok / RPSN 21 / 24 % 31,16 / 31,16 %

 

Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Jasným vítězem je tu sice Smart půjčka, pokud jste ale žadatelem, který potřebuje třeba sedmdesát nebo sto tisíc korun, nezbyde, než si zvolit Profi Credit – tedy poskytovatele s výrazně větší variabilitou. Velmi snadné je ale i půjčit 5000 Kč, vyřízení je otázkou několika okamžiků. Bez složitostí, vyřizování osobně na pobočce, bez velké porce osobních dat. Můžete se inspirovat těmi, kteří si již nebankovní mikroúvěry sjednali a mají tedy své zkušenosti. Rozhodně jich máte mezi svými přáteli a známými dost, stačí se zeptat na jejich vlastní názor – reference je totiž základem všeho, pokud nemáte uživatelskou zkušenost přímo před sebou, jste potom opravdu o hodně ochuzeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru