Free songs
Home / Finance / Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější
Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Zvolit si nejatraktivnější nebankovní půjčku, díky které dostojíte svým finančním závazkům a v naprostém poklidu ji pak splatíte. Vše bez nervů, bez zbytečných emocí, s radostí. V dnešní době je na našem trhu tak pestrý výběr, že se snad ani nedá uvažovat o tom, že byste už teď neměli nějaké zajímavé tipy. Ale jak si vybrat tu jednu jedinou půjčku, která bude tou nejlepší? Existuje nějaký univerzální návod? Bohužel ne – ale na druhou stranu – můžete si nechat dobře poradit od skutečných odborníků.

Pojďme provést rámcové srovnání dvou půjček

Když si nevíte rady, je prostě nutné se někoho zeptat – ideálně toho, kdo oboru, v němž si nejste zcela jistí, dobře rozumí. A to platí i o světě půjček, pokud nemůžete najít tu nejvýhodnější nebo nevíte, podle čeho hledat, zeptejte se na odpověď profesionálů. Je to vlastně jednoduché a nemusíte ani nikam telefonovat. Není samozřejmě nutná ani osobní schůzka, protože kontakt zkrátka proběhne prostřednictvím internetu. A bude vlastně i dost krátký, nemusíte přeci u počítače prosedět dlouhé hodiny, když k tomu není ani žádný závažný důvod.

V dnešním duelu se představí Smart půjčka a Profi Credit. V čem se tyto dva úvěry konkrétně liší? Jakou mají úrokovou míru, jak lze nastavit splátkový kalendář? Nebojte, vše potřebné se dozvíte…

Název půjčky Smart půjčka Profi Credit
Možný rozsah 5 až 50 tisíc korun 4999 až 166 000 korun
Doba splatnosti 13 měsíců 12 až 60 měsíců (tj. pět let)
Úrok / RPSN 21 / 24 % 31,16 / 31,16 %

 

Vyberte si z nebankovních půjček tu opravdu nejzajímavější

Jasným vítězem je tu sice Smart půjčka, pokud jste ale žadatelem, který potřebuje třeba sedmdesát nebo sto tisíc korun, nezbyde, než si zvolit Profi Credit – tedy poskytovatele s výrazně větší variabilitou. Velmi snadné je ale i půjčit 5000 Kč, vyřízení je otázkou několika okamžiků. Bez složitostí, vyřizování osobně na pobočce, bez velké porce osobních dat. Můžete se inspirovat těmi, kteří si již nebankovní mikroúvěry sjednali a mají tedy své zkušenosti. Rozhodně jich máte mezi svými přáteli a známými dost, stačí se zeptat na jejich vlastní názor – reference je totiž základem všeho, pokud nemáte uživatelskou zkušenost přímo před sebou, jste potom opravdu o hodně ochuzeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru