Free songs
Home / Finance / Znáte Energetickou kancelář?

Znáte Energetickou kancelář?

Už nemusíte platit za zbytečně drahé produkty, když můžete ušetřit. V téměř 100% případů platí zákazníci nesmyslně vysoké poplatky za energie. Zákazníci totiž neznají své možnosti. Zpravidla netuší, že díky alternativě mohou ušetřit až 30% nákladů na energie ročně.

Energetická kancelář přichází se službou, která vám  najde nejlevnějšího dodavatele s nejvýhodnějšími  podmínkami. Všichni dodavatelé prochází testem v podobě soutěže dodavatelů. Dodavatel s nejlepšími podmínkami a nejnižší cenou vyhrává. Poté, co si zákazník vybere, jsou po dobu 2-3 měsíců shromažďovány důležité dokumenty, které jsou nezbytné pro uzavření smlouvy s novým dodavatelem.  Veškerou administrativu za vás vyřeší Energetická kancelář, včetně přechodu k novému dodavateli.

Ušetřit můžete díky slevám  na elektřinu  a plyn, na tuhých palivech jako jsou uhlí, brikety, pelety, atd. Pelety jsou vybírány ty, které v časopise dTest získaly ocenění kvality. Další službou Energetické kanceláře je návrh, dodávka a instalace kotle, za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Rovněž vám pracovníci kanceláře pomohou s vyřízením žádosti pro Kotlíkovou dotaci. Další službou je instalace osvětlení a světelných zdrojů. Zde získáte velkoobchodní ceny.  Služby jsou určeny pro jednotlivce, domácnosti, firmy, organizace i veřejnou správu.

 

O admin

Nahoru