Home / Finance / Znáte Energetickou kancelář?

Znáte Energetickou kancelář?

Už nemusíte platit za zbytečně drahé produkty, když můžete ušetřit. V téměř 100% případů platí zákazníci nesmyslně vysoké poplatky za energie. Zákazníci totiž neznají své možnosti. Zpravidla netuší, že díky alternativě mohou ušetřit až 30% nákladů na energie ročně.

Energetická kancelář přichází se službou, která vám  najde nejlevnějšího dodavatele s nejvýhodnějšími  podmínkami. Všichni dodavatelé prochází testem v podobě soutěže dodavatelů. Dodavatel s nejlepšími podmínkami a nejnižší cenou vyhrává. Poté, co si zákazník vybere, jsou po dobu 2-3 měsíců shromažďovány důležité dokumenty, které jsou nezbytné pro uzavření smlouvy s novým dodavatelem.  Veškerou administrativu za vás vyřeší Energetická kancelář, včetně přechodu k novému dodavateli.

Ušetřit můžete díky slevám  na elektřinu  a plyn, na tuhých palivech jako jsou uhlí, brikety, pelety, atd. Pelety jsou vybírány ty, které v časopise dTest získaly ocenění kvality. Další službou Energetické kanceláře je návrh, dodávka a instalace kotle, za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Rovněž vám pracovníci kanceláře pomohou s vyřízením žádosti pro Kotlíkovou dotaci. Další službou je instalace osvětlení a světelných zdrojů. Zde získáte velkoobchodní ceny.  Služby jsou určeny pro jednotlivce, domácnosti, firmy, organizace i veřejnou správu.

 

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru