Home / Finance / Úspora energií i starostí díky LED žárovkám

Úspora energií i starostí díky LED žárovkám

Bez umělého osvětlení si už dnes nedokážeme představit svůj život. Víte ale, že svícení spotřebuje za rok poměrně hodně energie? Volbou správné technologie můžete naštěstí ušetřit až 85 % těchto výdajů. Podívejte se na výhody, jaké přináší LED žárovky a pusťte se do výběru těch vhodných pro váš interiér.

Moderní LED technologie

Označení LED je zkratkou pro Light Emitting Diode, což v překladu znamená diodu emitující světlo. Jde o jinou technologii v porovnání s klasickou žárovkou. Hlavní předností je fakt, že LED žárovky nevydávají takové množství tepla. Energie vydaná na uvolňování tepla je totiž v případě osvětlení nežádoucím jevem, který zbytečně zvyšuje energetickou náročnost. Jedná se tak o ideální řešení do svítidel, která jsou hodně používaná.

Široké možnosti využití

Úspora energie s LED technologií je možná napříč celým domem. Od venkovního osvětlení, až po LED trubice umístěné v zářivkách. Záleží na tom, jaká máte svítidla. Na základě toho si zvolíte vhodný závit žárovky a můžete se těšit na snížené náklady za energie. Výhodou je také delší životnost, která bývá až 50 000 hodin svícení. To šetří cenný čas i starosti spojené s nákupem nových žárovek a jejich výměnou. Z toho také vyplývá, že jde o variantu šetrnější k životnímu prostředí.

Nakoupíte jednoduše z pohodlí domova

V dnešní době už to asi nikoho nepřekvapí, ale i tak jde o skvělou výhodu, za kterou jsme prostě rádi. Díky internetovým obchodům máme možnost nakoupit z pohodlí domova LED žárovky, trubice, svítící pásky a podobně. Snadno si také vybereme nejvýhodnější cenovou nabídku. LED pásky jsou navíc krásnou dekorací, kterou upotřebíte pro vytvoření útulné atmosféry či sváteční výzdobu. Fantazii se meze nekladou a vybrat si můžete z různých barevných variant podle toho, co se vám líbí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru