Home / Novinky / Virtuální kancelář šetří čas i peníze

Virtuální kancelář šetří čas i peníze

Podnikáte a soustředíte se plně na svůj byznys? Pravděpodobně se vám tedy daří proniknout na trhu a generovat solidní zisky. Peníze vám přesto mohou protékat mezi prsty, a to především kvůli zbytečně vysokým výdajům. Za těmi často stojí pronájem drahých kancelářských prostor, jež beztak plně nevyužijete. Z tohoto důvodu a z mnohých dalších, jež uvedeme, se vyplatí vsadit na virtuální kancelář. Právě ona totiž dokáže ušetřit jak finanční prostředky, tak i čas. Jaké jsou tedy její hlavní přednosti?

Minimální platby za pronájem

Pravidelné platby za pronájem faktické kanceláře jsou vcelku vysoké a musíte je platit v pravidelných intervalech. Vůbec nezáleží na tom, jestli ji fakticky využíváte, či nikoliv. Ceník virtuální kanceláře k vám bude mnohem přívětivější. Platit budete pouze za čas, který administrativních prostorách skutečně strávíte. V ceně jsou navíc mnohé služby, za něž byste standardně platili. Čtete dál, prozradíme vám které.

Plně vybavené administrativní prostory

Zvolíte-li virtuální kancelář v Praze, získáte komplexní zázemí se vším všudy. Získáte i služby asistentky, která vyřídí veškerou komunikaci, a to jak online v emailové podobě, tak i korespondenci. K dispozici je zde také kopírka, tisk či malé občerstvení. Bez problémů si tak lze sjednat schůzku s obchodními partnery anebo zákazníky. Platit pronájem budete jenom za faktickou přítomnost v dané místnosti.

Sídlo na prestižní adrese

Úplně jinak vypadá, když vaše firma sídlí v Praze anebo někde v neznámém konci republiky. Pro obchodní partnery je samozřejmě adresa v Praze mnohem prestižnější záležitostí. Na virtuální kancelář se navíc není nezbytné nijak vázat. Podnikat můžete prakticky kdekoli. Záleží pouze na vás samotných. A kde se po virtuální kanceláři poohlédnout? Stačí si prohlédnout internetové stránky kancelarske-centrum.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru